تاریخ درج خبر : 1391/12/03
کد خبر : ۱۰۷۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سرقت اینترنتی جوان 19 ساله

سایت استان: با هوشیاری ماموران پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد، جوان 19 ساله ای که با سوءاستفاده از روابط کاری، اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب اینترنتی کارفرما خود کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
صبح امروز رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز وجه از حساب وی، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ مرتضویان افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از دریافت اطلاعات از شاکی و بررسی های اولیه متوجه شدند برداشت های غیر مجاز، به شیوه اینترنتی انجام شده است.

وی در ادامه گفت: تیم مجرب افسران پلیس فتا با انجام تحقیقات گسترده پلیسی متهم را در فضای سایبری شناسایی و در اقدامی ضربتی با هماهنگی مقامات قضائی وی را دستگیر و به پلیس فتا منتقل کردند.

سرهنگ مرتضویان تصریح کرد: در بازجوئی های به عمل آمده مشخص شد که سارق اینترنتی از کارگران فرد مالباخته بوده که با توجه به اخراج وی از کار، با داشتن رمز دوم حساب بانکی کارفرمای خود، در فرصت های مناسب، اقدام به برداشت اینترنتی کرده بود .

رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به معرفی متهم به مقامات قضائی به شهروندان هشدار داد: به هیچ عنوان کارت عابربانک و رمز آن را در اختیار دیگران قرار ندهند و سعی کنید این اطلاعات را در جایی یادداشت نکرده و به حافظه خود بسپارید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد