تاریخ درج خبر : 1391/12/03
کد خبر : ۱۰۷۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: روی حقوق مردم با کسی تعارف ندارم

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد بازار این استان را رها شده توصیف کرد و گفت: روی حقوق مردم با کسی تعارف ندارم و از این به بعد به هیچ مدیر و کارشناس سهل‌انگار و کم‌کاری رحم نمی‌کنم زیرا مردم که گناهی ندارند.

سیدحسین صابری  در جمع مدیران ارشد و میانی سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات، امور صنفی، مدیر شرکت پشتیبانی دام، تعاون روستایی و برخی مدیران مرتبط با حوزه بازار و قیمت‌ها در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: متأسفانه در برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری حوزه مرغ و تخم‌مرغ بسیار ضعیف هستیم و این در حالی است که ضعف‌ها و ایرادات این بخش به راحتی قابل رفع شدن هست فقط کافی است مدیران بخواهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از مدیران، این وضع را شایسته مردم و این استان ندانست و افزود: برخی از ما مدیران رسالت‌های خود را رها کردیم و به مردم بی‌توجه شدیم.

صابری ادامه داد: نگرانی‌ها از وضعیت بازار تنها منحصر به موضوع مرغ و تخم‌مرغ نیست و در سایر موارد از جمله شن و ماسه نیز عملکرد ضعیفی از سوی مدیران به ویژه در بحث قیمت شاهد هستیم به طوری‌که اکنون در دهدشت ماسه به قیمت کاملا غیر منطقی و گران فروخته می‌شود و از نظارت و کنترل هم خبری نیست.

وی بیان کرد: اگر در یاسوج بهانه تعطیلی کارخانه‌ها را عامل گرانی ماسه عنوان می‌کنید ولی در دهدشت که کارخانه شن و ماسه‌ای تعطیل نشده است.

نماینده عالی دولت دهم در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عامل بسیاری از این نابسامانی‌ها عدم کنترل و نظارت است، گفت: من از آقای رئیس صنعت و معدن می‌پرسم که این مأموران نظارت شما کجا هستند؛ من نمی‌دانم در مجموعه شما چه خبر است؟

وی تأکید کرد: روی حقوق مردم با کسی تعارف ندارم و در همین ارتباط به مردم می‌گویم که از این به بعد به هیچ مدیر و کارشناس سهل‌انگار و کم‌کاری رحم نمی‌کنم زیرا مردم که گناهی ندارند.

صابری اضافه کرد: از مدیران و مسئولان مرتبط با بازار می‌خواهم که قرص و محکم با گران‌فروشی‌ها و تخلفات بازار مرغ و شن و ماسه برخورد کنید؛ مگر چه چیزی در شن و ماسه گران شده که مردم ماسه را گران بخرند.

قبل از این استاندار کهگیلویه و بویراحمد با دعوت از مرغداران این استان تصمیم گرفت با آنالیز واقعی قیمت مرغ و همکاری مرغداران و اتحادیه‌ها این کالای مصرف به قیمت مناسب در دسترس مردم قرار گیرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد