تاریخ درج خبر : 1391/12/03
کد خبر : ۱۰۸۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نماینده بویراحمد و دنا :مردم‌گریزی برخی مدیران محرز است

غلام‌محمد زارعی ظهر امروز در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که خدمت و مسئولیت در این کشور نعمت بزرگی محسوب می‌شود، اظهار کرد: همه کسانی که به مدیریت‌های سیاسی در جهان امروز آشنایی دارند به خوبی می‌فهمند که مردم‌سالاری و دموکراسی واقعی در ایران است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نوع برخورد و تعامل مسئولان با مردم در حکومت اسلامی با برخورد مسئولان در حکومت‌های غیر اسلامی متفاوت است و در این‌جا به دلیل مردم‌سالاری دینی و دموکراسی واقعی که مدیران با رأی مستقیم مردم انتخاب می‌شوند باید به مردم احترام گذاشته شود.

وی با متفاوت خواندن نظام جمهوری اسلامی با همه نظام‌های حکومتی در جهان گفت: این نظام با بقیه در شاخصه‌های مختلف متفاوت است چرا که در این‌جا دستورات اسلام به عنوان کامل‌ترین دین پیاده می‌شود و محور نیز اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ولایت مطلقه فقیه را ادامه مدیریت ائمه اطهار دانست و گفت: مدیران باید ملاک کار و عمل خود را رهنمودهای رهبری بدانند تا این‌که بتوانند در برخورد با مردم و در هنگامه مشکلات سربلند باشند.

مدیریت تحکمی در کهگیلویه و بویراحمد جواب نمی‌دهد

زارعی با ذکر این سخن که همه کارهای ما باید صبغه دینی و بیش از هر چیز اخلاق دینی و اسلامی داشته باشد، تصریح کرد: وقتی به جای اخلاق اسلامی منافع باندی و گروهی خود را مورد توجه قرار دهیم در کارها بن‌بست ایجاد می‌شود.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: برخی مدیران که نمی‌توانند در برخورد با مردم اخلاق اسلامی را رعایت کنند، خودشان کنار بروند.

وی خدمت را متعلق به همه و نه جریان خاصی دانست و افزود: باندبازی و رفیق‌سالاری در مدیریت اسلامی جایگاهی ندارد.

این نماینده مجلس با انتقاد شدید از مدیرانی که در برخورد با مردم و زیر مجموعه خود اخلاق اسلامی را رعایت نمی‌کنند، افزود: در همه جای این مملکت و به ویژه در استان کهگیلویه و بویراحمد نمی‌توان با تحکم مدیریت کرد.

زارعی خدمت به مردم کهگیلویه و بویراحمد را عبادت دانست و گفت: این عبادت را نباید آلوده به نگاه‌های شخصی کرد که در نوع خود نوعی خسران و ضرر است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با ذکر این مطلب که باید نگاه‌های جریانی و انتخاباتی را در هنگامه خدمت دور بریزیم، افزود: اشتراک عقیدتی اعتقاد به اصل ولایت مطلقه فقیه است و امروز مشاهده می‌کنیم اگر اختلاف نظری در کشور هست فاصله گرفتن از این اصل و رکن رکین می‌باشد.

زارعی با انتقاد از برخی مدیران که وقعی به مکاتبات مردمی با نمایندگان مجلس نمی گذارند، افزود: این به دور از احترام به اصل مردم‌سالاری دینی است چرا که مردم از همه ما انتظاراتی دارند و انتظار آن‌ها از نمایندگان این است که نقطه اتصال آن‌ها با مدیران باشند.

وی ارتباط مردمی مدیران را در خلق حماسه‌ها مهم خواند و گفت: اگر مدیران مردم‌گریزی کنند روزی فرا می‌رسد که دیگر از حماسه‌ها خبری نخواهد بود و این نوعی خیانت به نظام و انقلاب و کشور و مردم است.

منبع : فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد