تاریخ درج خبر : 1391/12/05
کد خبر : ۱۰۸۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

راه‌اندازی کاروان شادی نوروز در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این استان متناسب با ظرفیت‌هایی که وجود دارد برنامه‌های متنوعی برای نوروز داریم که برخی از این برنامه‌ها نو و بدیع است.

حمیدرضا واعظی‌زاده از برنامه‌های متنوع ویژه نوروز در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: متناسب با ظرفیت‌هایی که وجود دارد برنامه‌های متنوعی در ایام بهار در این استان خواهیم داشت.

مدیرکل گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مصوبات ستاد تسهیلات نوروزی به موقع ابلاغ شده و برنامه‌ریزی کامل و جامعی برای استقبال و پذیرایی از میهمانان نوروزی انجام شده است.

واعظی‌زاده افزود: در قالب مصوبات ستاد مرکزی سفر، جشنواره صدای بهار را داریم که از 28 اسفندماه تا 5 فروردین ادامه پیدا می‌کند.

این مسئول به دیگر برنامه‌های ویژه نوروز امسال در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: از مهم‌ترین برنامه‌ها در ستاد سفر برگزاری کاروان شادی است که در همه نقاط استان حضور پیدا کرده و هنرمندان استانی در آن نقش اصلی را برعهده دارند.

وی از پیش‌بینی 16 غرفه صنایع دستی در این استان خبر داد و گفت: این 16 غرفه علاوه بر غرفه صنایع دستی در مرکز استان بوده که در مبادی ورودی شهرها و در محل باغ‌ها برپا می‌شوند.

واعظی‌زاده از تهیه 111 هزار بروشور برای معرفی ظرفیت‌های استان در راستای معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خبر داد و گفت: راهنمایان گردشگری خود را ساماندهی کرده‌ایم که از تحصیلکردگان خواهند بود و به خوبی مسافران و گردشگران را راهنمایی خواهند کرد.

وی از برگزاری مانور آمادگی در روز 20 اسفند خبر داد و افزود: ستاد استقبال از مسافران نوروزی رسما از روز 24 اسفندماه آغاز خواهد شد.

وی از برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و از روزهای 16 تا 18 اسفندماه خبر داد و گفت: در این همایش از همه دستگاه‌ها و بانک‌ها دعوت به عمل آمده است.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد