تاریخ درج خبر : 1391/12/06
کد خبر : ۱۰۸۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور سه روزه مجید جلالی در گچساران

سایت استان: رئیس هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: مجید جلالی به مدت سه روز در راستای آموزش مربیان فوتبال و همچنین مشاوره به تیم فوتبال نفت گچساران به این شهرستان سفر می‌کند.

ابوالحسن غلامی اظهار کرد: تیم فوتبال نفت گچساران پس از شکست‌های اخیر، اکنون شرایط مناسبی دارد و از آمادگی خوبی برخوردار است.

وی افزود: تیم نفت این روزها تمرینات پرفشاری را برای آمادگی هر چه بیشتر خود برای ادامه مسابقات انجام می‌دهد و ما امیدواریم بتوانیم در ادامه رقابت‌ها نتایج مناسبی بگیریم.

رئیس هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران به بازی آینده تیم نفت در برابر مقاومت تهران اشاره کرد و گفت: پیروزی تیم نفت مقابل مقاومت تهران می‌تواند راه را برای صعود تیم نفت به لیگ یک هموار کند و کسب 3 امتیاز این بازی برای ما حیاتی است.

غلامی در خصوص ناکامی‌های هفته‌های اخیر تیم نفت گچساران عنوان داشت: من فکر می‌کنم بازی‌های سخت با تیم‌های مدعی در خارج از خانه یکی از دلایل اصلی شکست‌های اخیر تیم نفت بوده است.

وی افت شدید روحی بازیکنان را از دیگر عوامل دانست و افزود: بازیکنان نفت در دور برگشت از لحاظ روحی افت شدیدی پیدا کرده‌اند ولی خدا را شکر در روزهای گذشته بازیکنان به شرایط و آمادگی خوبی رسیده‌اند که امیدواریم این آمادگی مناسب تا پایان رقابت‌ها ادامه داشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: تیم نفت در ادامه رقابت‌ها نسبت به سایر مدعیان بازی‌های آسان‌تری در پیش دارد و این امر ما را در صعود به لیگ یک امیدوارتر می‌کند.

غلامی افزود: تیم نفت این ظرفیت را دارد که به لیگ یک صعود کند و ما امیدواریم با همراهی هواداران و مردم گچساران این امر در فصل جاری صورت بگیرد و تیم نفت به لیگ یک صعود کند.

وی از سفر سه روزه مجید جلالی مربی و کارشناس نام آشنای فوتبال ایران به گچساران خبر داد و یادآور شد: مجید جلالی از عصر امروز به مدت سه روز در راستای کمک و مشاوره به تیم فوتبال نفت و همچنین کمک به پیشرفت فوتبال گچساران به این شهرستان سفر می‌کند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد