تاریخ درج خبر : 1391/12/07
کد خبر : ۱۰۹۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرکل انتقال خون رای نخست انتخابات نظام پزشکی استان شد

سایت استان: مدیرکل انتقال خون کهگیلویه و بویراحمد رأی نخست انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی سه شهرستان کهگیلویه و بویراحمد را کسب کرد.

رستم حسن‌زاده با قدردانی از پزشکان شهرستان‌های بویراحمد، دنا و بهمئی به دلیل انتخاب نخست وی در هیئت مدیره نظام پزشکی این سه شهرستان گفت: توفیقی برای ما بوده که در خدمت به قشر زحمت‌کش پزشکان در نظام پزشکی افتخار خدمت‌گزاری داشته باشیم.

مدیرکل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در انتخابات هیئت مدیره این سه شهرستان از مجموع ۱۲۰ رأی با حداکثر آرا که ۸۵ رای بود به عنوان نفر نخست انتخاب شدم که نشان دهنده اعتماد این قشر فرهیخته به خدمت‌گزار خود است.

وی به برنامه‌های خود در نظام پزشکی اشاره کرد و گفت: قصد و نیت من پیگیری مطالبات منطقی و درجه یک قشر پزشکان است تا خواسته‌های صنفی آنها در حد امکان برآورده شود.

حسن‌زاده به مهم‌ترین مشکلات جامعه پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: بیشترین مشکل پزشکان در همه شهرستان‌ها و به خصوص سه شهرستان یاد شده طرح پزشک خانواده است که اجرای آن به نفع مردم است و باید به خواسته‌های پزشکان در این طرح احترام گذاشته شود.

وی ادامه تحصیل پزشکان و مشکلاتی را که با آن در این استان دست و پنجه نرم می‌کنند را از مهم‌ترین مشکلات این بخش نام برد و گفت: باید در مناطق محرومی مثل استان ما سهمی برای تخصص‌ها در نظر گفته شود که متأسفانه این مهم تاکنون به درستی پیگیری نشده است.

وی به پیگیری‌های خود در دوره گذشته نظام پزشکی اشاره کرد و گفت: در دوره قبل پیگیری ساختمان نظام پزشکی، پیگیری تعاونی مسکن پزشکان و دیگر مشکلات صنفی بود که از حقوق آنها دفاع می‌کردیم و در این دوره نیز مشکلات را با همه توان برای رفع آنها پیگیری خواهیم کرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • برهانی گفت:

    انتخاب شایسته و به حق دکتر حسن زاده را به ایشان و پرسنل انتقال خون استان تبریک عرض نموده و برای ایشان سلامتی از خداوند منان آرزومندم.

پربازديد