تاریخ درج خبر : 1391/12/07
کد خبر : ۱۰۹۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب رئیس دانشگاه پیام نور سی سخت

سایت استان: طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد، روح‌الله دانش‌پایه رئیس پیام‌نور سی‌سخت شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، در مراسمی و با حضور فرماندار شهرستان دنا، امام جمعه شهر سی‌سخت، معاونت اجرایی دانشگاه پیام‌نور استان، مدیر حراست دانشگاه پیام‌نور و تعدادی از رؤسای ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی شهرستان دنا، آئین تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید پیام‌نور سی‌سخت در محل دانشگاه پیام‌نور واحد سی‌سخت برگزار شد.

در این مراسم ابتدا حجت‌الاسلام محمدمهدی قاسم‌زاده امام جمعه سی‌سخت در سخنانی رسالت اصلی دانشگاه‌ها را انسان‌سازی دانست و هدف اصلی دانشگاه را با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم تزکیه و تعلیم دانست.

وی با بیان این‌که در نظام جمهوری اسلامی عدالت آموزشی به خوبی رعایت شد از دانشگاه پیام‌نور به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی که عدالت آموزشی را در کشور تسهیل کرده نام برد.

در ادامه فرود شجاعی‌پور معاونت اجرایی دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد در سخنانی دلیل جابه جایی فلسفی را اتمام مأموریت وی از آموزش و پرورش به دانشگاه دانست.

در این مراسم از زحمات جهانبخش فلسفی‌جو رئیس پیشین تقدیر و روح‌الله دانش‌پایه به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور واحد سی‌سخت منصوب شد.

دانش‌پایه عضو هیئت علمی پیام‌نور واحد سی‌سخت و دانشجوی دکترای ریاضی گرایش ابر ساختارهای جبری و جبرهای فازی می‌باشد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • احمد گفت:

    ضمن تبریک به آقای دکتر دانش پایه وآرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان

پربازديد