تاریخ درج خبر : 1391/12/08
کد خبر : ۱۱۰۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اورژانس مجهز حق مردم دهدشت است

سایت استان: فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه ریاست دانشگاه علوم پزشکی نسبت به راه‌اندازی اورژانس خاتم دهدشت و رادیولوژی قلعه رئیسی قول مساعد داده، گفت: بیش از این مردم را چشم‌انتظار نگذاریم.

ابراهیم جعفری در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی دهدشت با اشاره به خدمات قابل توجی که در حوزه بهداشت و درمان به شهرستان کهگیلویه شده اظهار داشت: احداث و راه‌اندازی بیمارستان بزرگ امام خمینی دهدشت یکی از خدمات ارزنده نظام به مردم کهگیلویه است.

جعفری با اشاره به اینکه بیمارستان امام خمینی تنها بیمارستان درجه یک استان است، عنوان کرد: با تقویت و توسعه زیرساخت‌های این بیمارستان در حوزه نیروی انسانی و هم‌چنین تجهیزات خدمات بیشتری به این شهرستان ارائه دهد.

دهدشت از نبود اورژانس مجهز رنج می‌برد

رئیس شورای سلامت شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اساسی این بیمارستان محدودیت فضای اورژانس این بیمارستان است که با راه‌اندازی اورژانس خاتم این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

جعفری افزود: اورژانس خاتم بیمارستان امام خمینی تاکنون چندین بار افتتاح شده است و مسئولان برای تجهیز آن قول مساعد داده‌اند ولی تاکنون این امر محقق نشده است.

قول مساعد ریاست دانشگاه علوم پزشکی نسبت به تجهیز اورژانس خاتم دهدشت

وی با بیان اینکه ساختمان این اورژانس کاملا تکمیل شد است، اذعان کرد: تجهیز و بهره‌برداری این بیمارستان تاکنون چندین بار به تعویق افتاد و نهایتا ریاست دانشگاه علوم پزشکی قول مساعد داد که تا 15 اسفند ماه سال جاری نسبت به تجهیز اورژانس اقدام کنند.

فرماندار کهگیلوی با اشاره به این‌که در بخش‌های اطراف شهرستان کهگیلویه برخی کمبودها در حوزه بهداشت و درمان وجود دارد ابراز داشت: با استقرار و راه‌اندازی دستگاه رادیولوژی قلعه رئیسی بسیاری از مراجعات به مرکز شهرستان کاهش می‌یابد.

وی یادآور شد: دانشگاه علوم پزشکی در مورد راه‌اندازی دستگاه رادیولوژی قلعه رئیسی قول مساعد دادند و قرار شد تا نیمه اسفند سال جاری این دستگاه راه‌اندازی شود.

فرماندار کهگیلویه در پایان ابراز امیدواری کرد که با راه‌اندازی اورژانس خاتم بیمارستان دهدشت و رادیولوژی قلعه رئیسی شاهد ارتقاء سطح سلامت در شهرستان کهگیلویه باشیم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد