تاریخ درج خبر : 1391/12/08
کد خبر : ۱۱۰۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

توزیع مرغ منجمد با بهای 46 هزار ریال در استان

سایت استان: سرپرست معاونت بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: فروش مرغ منجمد با بهای 46 هزار ریال در سطح بازار استان از امروز آغاز شد.

ˈسید حسن هادیانˈ افزود: مرغ منجمد موجودی ذخایر شرکت پشتیبانی امور دام استان با قیمت کیلویی 44 هزار ریال از سردخانه خارج می شود و با بهای 46 هزار ریال در بازار به فرش می رسد.

وی با اشاره به اینکه تقاضا برای خرید مرغ در هفته های پایانی سال افزایش می یابد گفت: توزیع مرغ منجمد با این قیمت در راستای تعدیل بازار در روزها و هفته های پایانی سال 1391 انجام شده است.

هادیان بیان کرد: مرغ های منجمد توزیع شده در واحدهای صنفی، میدان ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای به فروش می رسد.

وی با بیان اینکه قیمت گوشت مرغ نسبت به سایر اقلام پروتئینی مناسب تر است افزود: علاوه بر مرغ های توزیع شده، به میزان مصرف مردم، مرغ در سردخانه های استان ذخیره شده است.

هادیان اضافه کرد: 120 تن پسته مرغوب نیز با بهای 300 هزار ریال به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته است و مباشر در روزهای آینده به خرید و توزیع آن در استان اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این میزان پسته در میدان های تره بار، فروشگاه های زنجیره ای و نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در استان با بهای کیلویی 300 هزار ریال به فروش می رسد افزود: همه فروشندگان موظف به رعایت بهای مصوب هستند.

هادیان گفت: فروش با قیمتی بیشتر از بهای مصوب تخلف محسوب می شود و مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف به سامانه تلفن 124 اطلاع دهند.

وی افزود: تخلف از بهای مصوب یا هر تقلب و تخلف دیگری در نمایشگاه ها نیز به بازرسان مقیم و گشت تعزیرات اطلاع رسانی شود.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دوستی آشنا گفت:

    دست شما درد نکند فقط نظارت کنید تا مردم راضی باشند

پربازديد