تاریخ درج خبر : 1392/07/25
کد خبر : ۱۱۰۰۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

امین جهانیانی شهردار لیکک شد

سایت استان: رییس شورای شهر لیکک گفت: شهردار جدید این شهر با رای اعضای شورا انتخاب و معرفی شد.

شاهرخ مومنی افزود: امین جهانیانی با کسب اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی لیکک به مدت چهار سال به عنوان شهردار جدید این شهر برگزیده شد.

وی بیان کرد: جهانیانی از نیروهای شهرداری لیکک بوده و مدتی نیز سرپرستی شهرداری این شهر را بر عهده داشته است.
شهرستان بهمئی درمرز استان کهگلویه وبویراحمد وخوزستان واقع شده است.

منبع:راک نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امین گفت:

  سلام و درود بر مهندس جهانیانی که واقعا نشان دادی تا جوانان ایل بهمیی با دید وسیع وارد گود نشوند وهمدیگر را حمایت نکنند شهرستان بهمیی در فقر و بدبختی به سر میبرد.تشکر میکنم از زحمات شبانه روزی شما و پرسنل محترم شهرداری که واقعا در این یکی دو سال سنگ تمام گذاشتین.دعای مردم ایل غیورمان ایل بهمیی پشت پناهت.

 • همشهری گفت:

  باسلام خدمت مهندس عزیز آقای جهانیانی پور تاحالا ندیدم شهرداری به این جوانی ایقد کار کنه صبح ساعت۶جلو شهرداری باشه ۵۰درصد کوچه های لیکک در همین یک سال اخیر آسفالت شدن واقعا خسته نباشید

 • معین گفت:

  جناب پژمان از اهواز چشم نخوری یوقت،،،،، مه ضربمونه ایگری،،،بابا امین خان بچه فعال و باشخصیتی هست اما الحق والانصاف سهردار شدنش صرفاً مدیون مسایل قومی هست همه بیژنی ها زنها ودخترهاشون فرستادن سر صف رای دادند روز اخر روحی فر گفت امین دموری گفت فامیل من ووووووو این اهانت به تمام طایفه نیست؟؟؟؟؟

 • ناشناس گفت:

  آقای جهانیانی این پست ومقام تنها برازنده شماست وامیدوارم که درکارهای عمرانی وپیشرفت شهرمان کوشاباشید.وسلام پژمان ازاهواز

 • مسعود گفت:

  آخ تا روز قیامت دیگه کسی نبود غیر از این اقا

 • آگاه به پشت پرده ها گفت:

  با سلام خدمت همشهریان
  مردم شریف بهمئی خواهشا کمی به پشت پرده ها هم توجه کنید و ……. به مسائل نگاه نکنید،بحث شهردار شدن جهانیانی از این قرار بود که با توجه به اصلاحاتی بودن ایشان از زمان قبل (…ایشان) با فشاری که یکی از نماینده گان دوره قبل (که بارها رد صلاحیت شده ) به آقای …. آورده اند ایشان مجبور شده که بین چندگزینه که همه اصولگرا یا راست سنتی بوده اند ایشان را انتخاب کنند و به همه شمایی که رای دادید …. شده و باید تحمل کنید.

پربازديد