تاریخ درج خبر : 1391/12/08
کد خبر : ۱۱۰۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار:کارگروه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در بی‌بی‌حکیمه برگزار می‌شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پس از برگزاری نشست شورای برنامه‌ریزی استان در چرام و برای تمرکز زدایی، کارگروه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در جوار حرم حضرت بی‌بی‌حکیمه (س) برگزار می‌شود.

سید حسین صابری با بیان این‌که برای رسیدن به توسعه متوازن باید همه نقاط کشور و استان‌ها را به یک دید مورد توجه قرار داد، اظهار کرد: عدالت هم ایجاب می‌کند که همه مناطق به یک اندازه مورد توجه مسئولان و برنامه‌ریزان قرار گیرد.

مسئول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌ که استان کهگیلویه و بویراحمد مناطق ناشناخته‌ای دارد که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد، افزود: همه ما اعم از مسئولان و رسانه‌ها وظیفه داریم برای معرفی این مناطق دست به کارهای ابتکاری بزنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به نخستین نشست شورای برنامه‌ریزی استان در چرام و در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: این کار باید ادامه پیدا کند چرا که معتقد نیستیم با نشستن در یاسوج می‌توان برای همه نقاط این استان تصمیم‌گیری کرد.

وی در ادامه هر یک از مناطق این استان را دارای ظرفیت‌های منحصر به فرد معرفی کرد و گفت: می‌توان نشست‌های تخصصی را با توجه به همین ظرفیت‌ها در جای جای استان برگزار کرد که بر همین اساس و به دلیل وضعیت خوب گردشگری و جذب مسافر و زائر قصد داریم کارگروه گردشگری استان را برای اتخاذ تصمیمات کارگشا در جوار حرم مطهر حضرت بی‌بی‌حکیمه (س) برگزار کنیم.

صابری از سفر روز پنج‌شنبه خود به گچساران سخن به میان آورد و گفت: قصد من این است که در روز پنج‌شنبه با سفر به این شهرستان از پروژه نمک‌زدایی نفت و گاز گچساران بازدیدی به عمل آورده و آن‌گاه در روز جمعه همراه با سایر مسئولان مرتبط کارگروه گردشگری را در حرم مطهر بی‌بی‌حکیمه(س) برگزار کنیم.

منبع : فارس

وی در پاسخ به این سؤال فارس که چه موقع می‌توان به اعلام حرم بی‌بی‌ حکیمه(س) به عنوان چهارمین حرم مطهر اهل بیت در کشور پس از بارگاه امام رضا(ع)، حضرت فاطمه معصومه(س) و حرم مطهر حضرت احمدبن موسی«شاهچراغ» امیدوار بود، تصریح کرد: هنوز اقدام عملی در این زمینه صورت نگرفته که بخش عمده‌ای از این کار دست شما رسانه‌ای‌ها را برای معرفی بیشتر این حرم مطهر می‌بوسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد