تاریخ درج خبر : 1391/12/09
کد خبر : ۱۱۰۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب رئیس نظام مهندسی ساختمان چرام

سایت استان: سعادت‌نشان به‌عنوان رئیس نظام مهندسی ساختمان چرام معرفی شد
طی حکمی از سوی سازمان نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد، ولی سعادت‌نشان به عنوان رئیس نظام مهندسی شهرستان چرام معرفی شد.

در این مراسم که رئیس نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار چرام و جمعی از مهندسان حضور داشتند، ضمن تقدیر از تلاش‌های محمد ماهیاری در مدت تصدی ریاست نظام مهندسی شهرستان چرام، ولی‌سعادت‌نشان به عنوان رئیس نظام مهندسی این شهرستان منصوب شد.

در حاشیه این مراسم علی‌رضا نیکروز ضمن تـقدیر و تـشکر از حضور گسترده و پرشور مهندسان در چرام، خواستار تعامل بین نظام مهندسی و دستگاه‌های اجرایی شد.

فرماندار چرام اظهار کرد: آن چیزی که مهم است این‌که انسان هر کجایی که مقدر بوده کار کند و سعی داشته باشد به نحو‌احسن و در چهارچوب قانون خدمت‌گزاری کند.

وی گفت: به تناسب امکانات، تحصیلات، موقعیت سیاسی و فرهنگی هر جایی که خدمت کنیم، مهم این است انسان در آن جایگاهی که قرار می‌گیرد اول رضایت خدا را در نظر داشته باشد و خوب کار کند که اگر سرایدار مدرسه‌ای هم شدیم سعی کنیم بهترین سرایدار باشیم.

این مسئول با بیان این‌که مسئولیت در نظام مهندسی واقعا سنگین است، تأکید کرد: با توجه به این‌که شهرستان چرام نوپا و مهاجرپذیر است، باید شرایط را در نظر گرفته و با توجیه مناسب ارباب رجوع کار قانونی خود را انجام دهیم.
منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد