تاریخ درج خبر : 1391/12/09
کد خبر : ۱۱۰۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه بهاره از 16 اسفند درشهرهای استان برپا می شود

سایت استان: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری نمایشگاه بهاره از تاریخ 16 تا 25 اسفند سال جاری در سه شهر یاسوج ، دوگنبدان و دهدشت خبر داد.
ˈداریوش دیودیدهˈ  افزود: بیش از 550 غرفه از انواع کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در این نمایشگاه ها دایر خواهد شد.

وی از کاهش 10 تا 15درصدی قیمت ها دراین نمایشگاه ها خبر داد و اظهار کرد: کیفیت ، نظارت و قیمت سه مولفه اساسی در برگزاری نمایشگاه های بهاره است.

دیودیده هدف از برپایی نمایشگاه عرضه مسقیم کالا را تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در روزهای پایانی سال عنوان کرد و افزود: کالاهای قابل عرضه در نمایشگاه بهاره شامل پوشاک، کیف و کفش، مواد پروتئینی، انواع شیرینی، خشکبار، مرغ منجمد و برنج است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه مدت زمان برپایی نمایشگاه های بهاره در شهرهای مختلف استان 10 روز است، افزود: در صورت استقبال مردم، مهلت برپایی نمایشگاه افزایش خواهد یافت.

دیودیده عنوان کرد: با توجه به تدابیر و تمهیدات اندیشیده شده امسال هیچ مشکلی در زمینه تامین کالاهای مورد نیاز شب عید مردم از جمله گوشت (قرمز و مرغ) و انواع میوه وجود ندارد.

وی عنوان کرد: هم اکنون حدود 500 تن سیب درختی، 600 تن پرتقال ، 700تن مرغ منجمد و 70 تن گوشت قرمز منجمد برای شب عید مردم در سردخانه های موجود در استان و خارج از استان ذخیره شده است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد