تاریخ درج خبر : 1391/12/08
کد خبر : ۱۱۰۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اهداء عیدانه کارکنان هلال احمر استان به خانواده های بدسرپرست

سایت استان: اعضای شورای معاونین،رؤسای شعب و کارکنان جمعیت هلال احمر استان با اختصاص بخشی از حقوق خود در طرح ملی فرشتگان رحمت مشارکت کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احر استان، مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر از تمامی خیران و اصناف دعوت کرد تا در طرح ملی فرشتگان رحمت این جمعیت را در ارائه سبدهای کالایی به خانواده‌های بدسرپرست و بی‌سرپرست یاری کنند.

جبار شکیب خواه در مورد طرح ملی فرشتگان رحمت که به مناسبت نوروز ۹۲ به صورت کشوری از سوی جمعیت هلال‌احمر برگزار می‌شود، گفت: جمعیت هلال‌احمر برای ایجاد ارتباط میان توان توانمندان و متولیان و نیکوکاران با نیازمندان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی کرده‌ است.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در راستای اجرای هرچه بهتر طرح ملی فرشتگان رحمت، شرکت‌های مالی و تجاری، اصناف و خیران استان فراخوان شده‌اند، گفت: امیدواریم با کمک خیران استان اقلام مورد نیاز افراد و خانوارهای بی‌سرپرست و بدسرپرست در شب عید تامین شود.

مدیر روابط عمومی با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده است که سبد کالای خانوارهای نیازمند در شب عید از نظر کمی و کیفی ارتقاء یابد، گفت: اعضای شورای معاونین،رؤسای شعب و کارکنان جمعیت هلال احمر استان با اختصاص بخشی از حقوق خود در طرح ملی فرشتگان رحمت مشارکت کردند.

برهمین اساس طی فراخوانی از خیران، اصناف و شرکت‌های مالی و تجاری استان در راستای این عمل خداپسندانه دعوت می شود.

شکیب خواه ضمن تاکید بر حفظ شان و کرامت نیازمندان گفت: از ۲۴ بهمن ماه شناسایی نیازمندان واقعی و همچنین دعوت از خیران حقیقی و حقوقی آغازمی‌شود. در نیمه دوم اسفندماه نیز سبد کالا به نیازمندان داده خواهد شد.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه اولویت این جمعیت کمک به خانواده‌های بدسرپرست و بی‌سرپرست است، گفت: خیران داوطلب و نیکوکارانی که توانایی شرکت در این طرح را دارند، می‌توانند با شماره تلفن 2281574-0741 معاونت داوطلبان جمعیت آمادگی خود را اعلام کنند. و همچنین شماره حساب 99999 بانک ملی و بانک ملت جهت دریافت کمک های نقدی اعلام شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد