تاریخ درج خبر : 1391/12/09
کد خبر : ۱۱۰۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار کهگیلویه:استفاده خانوادگی از خودروی اداری دهن‌کجی به بیت‌المال است

فرماندار کهگیلویه گفت: یکی از زشت‌ترین حالات دست‌درازی به بیت‌المال، استفاده خانوادگی از خودروی اداری است که نوعی دهن‌کجی به بیت‌المال است..

ابراهیم جعفری عصر امروز در نشست شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه مدیران هیچ جلسه‌ای را دست کم نگیرند و بنا را بر حضور جدی در جلسات بگذارند، اظهار داشت: خیلی از تصمیمات مهم در حوزه شهرستان از دل همین جلسات بیرون می‌آید و باید مدیران و نمایندگان آن‌ها در جریان امر باشند و در تصمیم‌گیری‌ها دخالت کنند.

جولان مدیران در معیت خانواده با خودروهای اداری غیرقابل قبول است

فرماندار کهگیلویه ادامه داد: دیده شده که در برخی موارد معدود مدیران و کارکنان ادارات با ماشین‌های دولتی و پلاک قرمز با اهل خانواده مانور می‌دهند که این مسئله به هیچ وجه قابل هضم نیست.

جعفری با بیان این‌که اکثر مدیران کهگیلویه قانون‌مدار و نسبت به بیت‌المال حساس هستند، خاطرنشان کرد: مأموران راهور و پلیس‌راه با جدیت با کسانی که بدون برگ مأموریت از خودروهای دولتی استفاده می‌کنند، برخورد کنند.

با رانندگان تاکسی مجرد و فاقد صلاحیت به صورت جدی برخورد شود

مسئول ارشد اجرایی شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه رونق بحث حمل و نقل موجب توسعه شهرستان می‌شود، عنوان کرد: باید زیرساخت‌های لازم برای توسعه حمل و نقل در شهرستان فراهم شود.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت فرهنگ‌سازی از سوی ناوگان حل و نقل عمومی در سطح شهرها متذکر شد: در برخی موارد گزارشاتی مبنی بر وجود برخی رانندگان مجرد در تاکسی‌های شهر گزارش شده که انتظار می‌رود تاکسیرانی با جدیت با این مسئله برخورد کند.

جعفری از تاکسیرانی دهدشت خواست تا با قاطعیت با کسانی که قوانین تاکسیرانی را زیرپا می‌گذارند و از راننده مجرد در تاکسی‌ها استفاده می‌کنند، برخورد کند.

فرماندار کهگیلویه در ادامه با انتقاد از کیفیت پائین برخی لکه‌گیری‌ها در مسیر جاده‌های این شهرستان تأکید کرد: لکه‌گیری‌ها باید با رعایت استانداردهای فنی انجام شود تا نیاز به دوباره‌کاری نداشته باشند.

منبع : فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد