تاریخ درج خبر : 1391/12/10
کد خبر : ۱۱۰۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حق شهرداری یاسوج در ساری خورده شد

سایت استان: سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: مطمئن هستم که حوادث طبیعی فوتبال هرگز موجب راه نیافتن تیم ما به لیگ برتر نخواهد شد و به همین خاطر تنها نگران حوادث غیر طبیعی هستم.

جمشید غدیری با بیان این‌که در ساری و مقابل سایپا شمال به هیچ وجه حق ما باخت نبود، اظهار کرد: رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد فیلم دو پنالتی گرفته نشده توسط داور میدان را به فدراسیون ارسال خواهد کرد تا همگان ببینند حق برخی تیم‌ها بر اثر چنین اشتباهاتی چگونه ضایع می‌شود.

سرمربی تیم صدرنشین لیگ دسته اول فوتبال کشور ادامه داد: یکی باید به این آقایانی که مدام از خداداد افشاریان سخن به میان می‌آورند و او را فرشته نجات ما می‌دانند بگوید پس چرا آقای افشاریان نمی‌تواند پنالتی‌های گرفته نشده ما را احیا کند.

وی با انتقاد شدید از برخی سیاه‌نمایی‌ها در فوتبال امروزی کشور گفت: این عین سیاه‌نمایی است که تیم‌ها در یاسوج مغلوب غیرت و جنگندگی بازیکنان ما می‌شوند و عده‌ای از آن‌ها برای فرار از عواقب شکست مدام موضوع نخ‌نمای خداداد افشاریان را پیش می‌کشند.

غدیری شکست در برابر سایپا شمال را هم از ناحیه اشتباه بازیکنان خود و هم داوری دانست و گفت: بیایند نگاه کنند که چگونه پنالتی واضح برای تیم ما گرفته نمی‌شود و آن‌گاه قضاوت کنند که حق چه تیمی خورده می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان این‌که به هر صورت تیم ما عزم خود را برای حضور در لیگ برتر فوتبال کشور جزم کرده و اعتقاد دارم که حوادث طبیعی سدی در برابر ما برای رسیدن به لیگ برتر نخواهد بود، افزود: تنها نگرانی من از حوادث غیر طبیعی است که زمزمه آن را در ساری شنیدیم.

وی با عدم توضیح بیشتر در این زمینه گفت: همواره این مشکلات آخر فصل که در راه قهرمانی و سقوط تیم‌ها نقش دارد دو سه ماهی پس از بازی‌ها رمز و راز آن‌ها افشا می‌شود.

غدیری تصریح کرد: از فدراسیون فوتبال و دست‌اندرکاران لیگ یک می‌خواهیم که با دقت این بازی‌ها و تحرکات تیم‌ها را زیر ذره‌بین قرار داده و اجازه ندهند فوتبال پاک قربانی زد و بند شود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج به رقابت تنگاتنگ تیم خود با شهرداری تبریز و استقلال خوزستان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در گل‌آوراژ با هفت آوراژ گل نسبت به رقیب خود جایگاهی خوب داریم.

غدیری رقیب اصلی تیم خود را شهرداری تبریز دانست و گفت: سه بازی داخل خانه را با برد پشت سر خواهیم گذاشت و در بیرون از خانه نیز تنها برای برد به میدان خواهیم رفت و از همین رو در دو بازی بیرون خانه میهمان محافظه‌کاری نخواهیم بود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد