تاریخ درج خبر : 1391/12/10
کد خبر : ۱۱۰۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: خبرنگاران چشم بینای ملتند

سایت استان: نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با ابراز مخالفت خود نسبت به اعمال محدودیت برای عکاسان و تصویربرداران برای حضور در مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد که این ماده از متن طرح مربوطه حذف شود.

غلامرضا تاجگردون اظهار کرد: مجلس چه در بیان عوام و چه در بیان خواص، خانه ملت است و حضور خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران بهترین بیانگر ویژگی مردمی آن است.


وی افزود: ما چیز پنهان و پوشیده‌ای در مجلس نداریم و اگر هم موضوعات خاصی وجود داشته باشند جلسات غیرعلنی برگزار می‌شود.
تاجگردون درباره‌ی برخی انتقادات نسبت به انتشار عکس‌ها و تصاویر نامناسب از نمایندگان در جریان جلسات علنی تصریح کرد: ما نمایندگان باید شئونات را در جلسات در زمان نشستن، برخاستن و در رفتارهای خود رعایت کنیم.
وی هم‌چنین ابراز امیدواری کرد که نمایندگان در بررسی جزییات این طرح به بخش مربوط به اعمال محدودیت برای عکاسان و تصویربرداران رای ندهند.
تاجگردون اضافه کرد: مردم ما به شفاف بودن جلسات علنی مجلس عادت کرده‌اند و ما معتقدیم بهترین انتقال‌دهنده عملکرد نمایندگان، رسانه‌ها (خبرنگاران) و عکاسان هستند.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، حضور خبرنگاران و عکاسان در جلسات علنی را راه حفظ ارتباط مردمی مجلس دانست و تصریح کرد: خبرنگاران چشم بینای ملت و حکومت هستند، البته اگر هم رفتار غیراخلاقی از خبرنگاری سر بزند باید مجاری مناسب را برای اصلاح باز کرد، نه این‌که اصل را بر حذف رسانه‌ها بگذاریم.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد