تاریخ درج خبر : 1391/12/10
کد خبر : ۱۱۰۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از سه پروژه راه روستایی در استان

سایت استان: سه طرح راه روستایی با حضور معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد صبح پنجشنبه در این آیین گفت: 29 میلیارد و 200 میلیون ریال برای اجرای این طرح ها هزینه شده است.

خیبر بیدارپور روکش آسفالت 11 کیلومتر از راه مارگون به “جوکار” در شهرستان بویراحمد را یکی از این طرح عنوان کرد و افزود: این پروژه با هشت میلیارد ریال هزینه به بهره برداری رسید.

وی بیان کرد:11 کیلومتر از مسیر روستای “رون” به “شاه غالب” در همین شهرستان با بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار نیز از دیگر طرح های افتتاح شده است.

وی عنوان کرد: راهدارخانه مرکزی شهدای روستای محروم “سیلاب کلوار” با مساحت 220 مترمربع در مسیر “شاه غالب” به “رون” با یک هزار و 200 میلیون ریال هزینه نیز از دیگر طرح ها به بهره برداری رسیده است.

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی نیز گفت: توسعه راه های روستایی یکی از اصلی ترین برنامه های دولت است که این روند برای خدمات رسانی به مناطق کمتر توسعه یافته ادامه خواهد یافت.

سید‌ حسین میر‌شفیع افزود: هم اکنون 151 هزار کیلومتر راه‌ روستایی در کشور وجود دارد که 95 هزار کیلومتر از این راه ها آسفالت شده اند.

وی بر توسعه راههای روستایی این استان تاکید کرد و بیان داشت: تلاش می شود راه های روستایی آسفالته این استان به بیش از 50 درصد افزایش یابد.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد