تاریخ درج خبر : 1392/07/26
کد خبر : ۱۱۱۰۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مجلس دهم در انتظار حضور متفاوت اصلاح طلبان

سایت استان: هادی وکیلی

حرکت غافلگیرکننده نمایندگان استان در انتخاب دکترخادمی به عنوان استاندار و معرفی وی به وزارت کشور بدون هماهنگی ومشورت با بزرگان اصلاحات دراستان آن هم در شرایطی که نقش این گروه درپیروزی دولت روحانی اگر بسیار بیشتر از نمایندگان محترم نباشد مسلما کمتر نیز نبود، موجی از نگرانی و گلایه را به وجود آورد که با فرصت شناسی نخبگان این جریان، امکان سواستفاده را از رقیب سلب نمود.

اصلاح طلبان واقعی نشان دادند که هدف حضور در قدرت نیست بلکه پیش برد منویات اصلاح طلبی هدف می باشد و این مهم در شرایط کنونی قابل تحقق است.

اصلاح طلبان چیزی جز خدمت بی منت به مردم وصداقت مسولان با مردم را نمی خواهند. هرچند خوشبختانه شرایط روزکشور وگسترش شمیم اعتدال باعث شد تا پارامترهای انتخاب نمایندگان محترم بالاجبار بیش از حد تصور به معیارهای جریان اصلاحات استان برای انتخاب استاندار نزدیک شود تا آنجا که شخص دکتر خادمی از گزینه های اصلی لیست مد نظر اصلاح طلبان برای تصدی این پست بود ولی حرکت قابل تامل نمایندگان محترم منجر به دلخوری وحتی شکسته شدن غرور اصلاح طلبانی شد که پس از 8سال حاشیه نشینی بار دیگر با تدبیر از گوشه رینگ بیرون آمدند.

البته با کمی درنگ در نوع و نحوه پیشنهادات نمایندگان محترم در چیدمان جدید نمایندگان دولت در استان می توان انگیزه و دلایل ایشان برای این حرکت عجیب شان را رمزگشایی کرد هرچند به زعم نویسنده، این رفتار در نهایت عواقبی خواهد داشت که بیش از همه گریبانگیر آقایان نماینده خواهد شد.

به هر روی با توجه به اتفاقات پیش آمده به عنوان یک برادر کوچکتر چند نکته را به صورت خواهش با شما بزرگان اصلاحات استان مطرح میکنم.

اول اینکه پیروزی در انتخابات 24 خرداد و شرایط مطلوب به وجود آمده مسلما بیش از هر علتی مرهون خط مشی افراط گریزی واعتدال گرایی شما اصلاح طلبان واقعی است فلذا برنده واقعی این روزها شمایید پس مرحمت فرمایید به هیچ دلیل موجه یا غیر موجهی کام خود ومردم را تلخ ننمایید حتی اگر به حق از مصادره زحماتتان دلگیر شده اید.

دوم اینکه همانگونه که اشاره شد هرچند حرکت نمایندگان در نحوه انتخاب استاندار به هیچ وجه پسندیده نیست ولی مطمئنا جناب دکتر خادمی از بهترین ظرفیت های موجود در جریان اصلاحات است چرا که حایز همه شرایط مدنظر می باشد.خط فکر روشن اصلاح طلبی دارد.بومی است و شناخت کاملی ازمنطقه دارد. باسابقه و متخصص است و از همه مهمتر اینکه ایشان اذعان داشته وامدار شخص یا گروهی نیست پس عنایت فرمایید مشکلات ودلخوری های به وجود آمده را نادیده بگیرید و با تمام وجود خادمی را حمایت کنید چراکه سربلندی یا عدم موفیت ایشان قبل ازهمه به کیسه شما و همفکرانتان واربز می شود.

سوم اینکه فرصت را مغتنم شمرده این اتحاد وانسجام کم سابقه را که مولود دل های شکسته ای است که حدود یک دهه فشار را تحمل کرده اند دریابید و در جهت رشد و نمو آن تلاش نمایید.به صورت هدفمند برنامه ریزی کنید وبا اضافه کردن چاشنی نظم، مقدمات کار منسجم تشکیلاتی را فراهم نمایید ودر نهایت کمر همت ببندید تا پیروزی های بعدی را تضمین کنید. فراموش نکنید انتخابات آینده مجلس حضور هماهنگ و بی دغدغه اصلاحات را انتطار می کشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد