تاریخ درج خبر : 1392/07/13
کد خبر : ۱۱۱۰۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش 42 درصدی کشف سرقت در استان

سایت استان:  فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشفیات سرقت از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۲ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ غلام عباس غلامزاده روز شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح کهگیلویه و بویراحمد، افزود: ضمن پیشگیری های انجام شده از سوی نیروهای انتظامی این استان سرقت از وسایل داخل خودرو و منازل نسبت به سایر سرقت ها افزایش بیشتری را نشان می دهد.
وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یکهزارو ۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوی ماموران نیروی انتظامی این استان کشف و ضبط شده است و در این زمینه ۳۰ باند قاچاق مواد مخدر نیز متلاشی و تحویل مراجعه قضایی شدند.
غلامزاده اظهار کرد:نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تامین امنیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد زیرا توسعه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نیازمند تامین امنیت پایدار در هر جامعه ای است.
وی عنوان کرد: با ایجاد امنیت زمینه سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد بیش از پیش گسترش یافته و بسیاری از مشکلات از جمله بیکاری و وقوع جرم ناشی از آن کاهش می یابد.
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۴۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته ناجا در این استان خبرداد و افزود: هدف از اجرای این برنامه ها به نمایش گذاشتن توانمندی ها، قابلیت ها و اقتدار این نیروها در زمینه های مختلف به منظور پیشگیری از وقوع جرایم است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد