تاریخ درج خبر : 1392/07/10
کد خبر : ۱۱۱۰۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

سرهنگ خلیلی نیا: مردمداری از نمادهای بارز نیروی انتظامی است

سایت استان: معاون اجتماعی فرماندهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشارکت مردم در قانونمداری و امنیت موجب کاهش وقوع جرایم می شود.

سرهنگ فرامرز خلیلی‌نیا روز چهارشنبه در جمع اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد افزود: برجسته کردن نقش مردم در تامین نظم و امنیت عمومی از مولفه های زندگی اسلامی است و نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد مدیریت مشارکتی را دستور کار دارد.
وی با بیان اینکه مردم داری و حفظ کرامت انسانی افراد از نمادهای بارز نیروی انتظامی است اظهار کرد: همراهی مردم با نیروی انتظامی به منظور کاهش ناهنجاری های احتماعی در جامعه همواره نتیجه مطلوبی را به دنبال دارد.
خلیلی نیا پیش نیاز توسعه همه جانبه در کهگیلویه و بویراحمد را توسعه فرهنگی اعلام کرد و گفت: اصحاب قلم و رسانه نقش مهمی در فرهنگ سازی ارزش های دینی و ملی در سطح جامعه دارند.
وی موفقیت های پلیس کهگیلیویه و بویراحمد را مدیون مشارکت مردم و اطلاع رسانی دقیق رسانه های این استان دانست و افزود: انتظار می رود برنامه های امسال هفته نیروی انتظامی گسترده تر از سال های گذشته از سوی اصحاب قلم و رسانه اطلاع رسانی شود.
خلیلی نیا از برگزاری نخستین جشنواره رسانه،نظم و امنیت عمومی در کشور و به تبع آن درکهگیلویه و بویراحمد خبرداد و گفت:معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با برگزاری این جشنواره قصد دارد با همکاری اصحاب رسانه و فرهیختگان حوزه قلم و اندیشه زمینه را برای افزایش هرچه بیشتر احساس امنیت تمام شهروندان فراهم کند.
وی تقویت بستر ها و زمینه های رسانه ای نظم و امنیت عمومی، گسترش تعامل هدفمند ناجا و رسانه ها و تقویت رسانه ها در پیشگیری اجتماعی را از اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد.
خلیلی نیا، ظرایف روان شناختی نشر و تحلیل اخبار حوادث و رخدادها، ابعاد جامعه شناختی تهیه، تدوین و انتشار اخبار اجتماعی، کنش روی رسانه ها در حیطه ترویج قانونگرایی و نظم پذیری، سازوکارهای رسانه ای ارتقای نظم و امنیت اجتماعی و سهم و نقش رسانه ها در ارتقای تعامل پلیس و مردم را از محورهای این جشنواره دانست.
وی اظهار کرد: خبر، مصاحبه و گزارش از موضوعات این جشنواره است و آثار ارسالی به طور مجزا در دو گروه رسانه های مکتوب و مجازی مورد بررسی قرار می گیرد.
معاون اجتماعی فرماندهی کهگیلویه و بویراحمد آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره رسانه و نظم و امنیت اجتماعی را ۳۰ دی امسال اعلام کرد.
وی ابراز داشت: متقاضیان می توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه تهران، خیابان آزادی، خیابان جمالزاده جنوبی، کوچه رشتچی، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، طبقه پنجم دبیرخانه رسانه و نظم و امنیت عمومی ارسال کنند.
خلیلی نیا عنوان کرد: به نفرات برتر این جشنواره هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد