تاریخ درج خبر : 1392/07/02
کد خبر : ۱۱۱۰۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

سرهنگ غلامزاده به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان معرفی شد

جانشین فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مهمترین رسالت نیروی انتظامی ایجاد امنیت و آسایش برای عموم مردم است.

سردار احمد رضا رادان روز سه شنبه درآیین معارفه فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد گفت:برخورد باهنجارشکنان، قانون گریزان و مخلان امنیت عمومی از وظایف ذاتی و رسالت خطیر نیروی مقتدر انتظامی است که با اقتدار و صلابت به مهم عمل می شود.

1235
وی با بیان اینکه تحقق این اهداف مهم همکاری و همیاری مسوولان ، آحادمردم و خانواده ها را می طلبد، اظهار کرد: نیروی انتظامی به تنهایی قادر به انجام رسالت خویش و ایجاد امنیت و آسایش برای مردم نیست.
این مقام انتظامی با اشاره عملکرد فرماندهی سابق نیروی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: عملکرد این نیور بر اساس شاخص ها و ارزیابی های به عمل آمده خوب و مثبت بوده است.
وی اظهار کرد: یکی از شاخص های اساسی در ارزیابی های به عمل آمده میزان کارآمدی و تعامل فرماندهی انتظامی با اعضای شورای تامین، روحانیت، بسیج ونیروهای امنیتی و جلب مشارکت مردمی است که این مهم به خوبی در کهگیلویه وبویراحمد عملیاتی شده است.
جانشین فرماندهی ناجا اظهار کرد: انضباط کاری، روحیه بسیجی و فرهنگ عاشورایی سه شاخصه اصلی مورد تاکید فرماندهی ناجا در کارکردهای فرماندهان انتظامی و کارکنان خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی است.
امام جمعه موقت یاسوج نیز در این آیین گفت: ایجاد امنیت در جامعه یکی از تاکیدات اساسی در دین مبین اسلام است.
حجت الاسلام سید علی صالح موسوی اعظم افزود: برای تحقق این مهم باید تجهیزات و نیروی انسانی با انگیزه نیز وجود داشته باشد.
وی عملکرد سردار عادلی فرماندهی سابق نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد را مثبت ارزیابی کرد و افزود: وی بیشترین همکاری و تعامل را را با مسوولان اجرایی ، روحانیت، ائمه جمعه و نخبگان داشت.
دراین آیین سرهنگ غلام عباس غلام زاده به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد