تاریخ درج خبر : 1392/07/26
کد خبر : ۱۱۱۱۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر بزرگواری از نیروی انتظامی استان

سایت استان: نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی از اقدامات امنیتی پلیس در برقراری امنیت مطلوب در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین بزرگواری نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان با سرهنگ ” غلامزاده” فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد و دیگر مسئولان انتظامی استان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار تصریح کرد: دیدگاهی که در دهه اخیر در ناجا بر آن تاکید شده، نتایج خوبی را به دنبال داشته که مهمترین دستاورد آن همراهی و اعتماد آحاد مردم به پلیس است.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه و بهمئی در مجلس از فرمانده نیروی انتظامی و کارکنان این دستگاه در استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای برخورد جدی با اراذل و اوباش، مزاحمین مردم و قاچاقچیان مواد مخدر تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ غلامزاده فرمانده انتظامی استان«کهگیلویه و بویراحمد »در این دیدار از مشارکت عمومی مردم به عنوان پدیده ای اجتماعی نام برد که زیر بنا و زمینه ساز توسعه امنیت اجتماعی پایدار است.

این مقام ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: نیروی انتظامی ، آگاهسازی عمومی را با ارائه راهنمایی ها ، پیام ها ، توصیه ها و هشدارهای انتظامی – اجتماعی به عنوان بستر و پیش نیاز اجرای صحیح ماموریتهای پلیسی در دستور کارقرار داده است .

گفتنی است در پایان این دیدار ، سرهنگ غلامزاده، نیز ضمن قدردانی از حمایت های مسئولان ارشد استانی از طرح ها و اقدامات پلیس، گزارشی از عملکرد این فرماندهی در راستای امنیت مردم ارایه کرد.
منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد