تاریخ درج خبر : 1392/07/28
کد خبر : ۱۱۲۰۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

شهرداری یاسوج شرکت سهامی چه کسانی است؟

سایت استان: در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار یاسوج با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، آیت اله ملک حسینی نکته ظریفی را به منتخبان مردم در شورای شهر و همچنین شهردار یاسوج گوشزد کرد.

آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در دیدار شهردار و اعضای شورای یاسوج اظهار کرد: کار شوراها و شهرداری‌ها چون در معرض دید مستقیم مردم قرار دارد بسیار حساس است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بنابراین نباید به گونه‌ای عمل شود که مردم در ذهن خود تصور کنند این دو نهاد به شرکتی سهامی تبدیل شده است.

8520

پبش تر شهردار جدید یاسوج مدعی شده بود که در شهرداری باید ۸۰ نفر مشغول به کار باشند که اکنون در شهرداری حدود ۴۹۰ نیرو وارد شده اند.

تاکنون آگهی استخدام خاصی شهرداری یاسوج نداشته است، پس این سوال برای همگان پیش خواهد آمد که این ۴۰۰ نفر چگونه وارد شهرداری شده اند؟ بر اساس کدام نیاز و آزمون؟

یا مثلا در تیم فوتبال شهرداری یاسوج که تبدیل به گوشت قربانی برخی از اعضای شورای شهر یاسوج بدل شده که تا برایشان منفعت داشته از آن حمایت کرده اند و هرگاه منفعتی نداشته از انحلال آن سخن گفته اند.

ماجرای بازی کردن فرزندان برخی از آقا زاده های این استان و بعضا کشور در سنوات قبل در تیم شهرداری یاسوج چه بوده است؟

چطور است که به طور مثال بازیکنی با تیم شهرداری یاسوج قرار داد بسته اما حتی یک بازی انجام نداده و بیش از ۵۰ میلیون از شهرداری گرفته و دهها مورد دیگر و اما شهرداری در حقوق کارگران خود می لنگد.

چه ارگانی تاکنون تخلفات موجود در شهرداری را رصد کرده و مو را از ماست بیرون کشیده؟

ماجرای بخشش عوارض شهرداری به نورچشمی ها و در عوض سختگیری بر مردم فقیر و مستضعف چیست؟ چطور برخی از اعضای شورای شهر برای وابستگان خود تخفیف های چند ده میلیونی قایل شده و در عوض برای مردم فقیر حتی هزار تومان تخفیف داده نمی شود.

اگر بررسی صورت گرفته شود و آمار افرادی که تاکنون بدون ضوابط در شهرداری استخدام شده و یا در تیم فوتیال آن به ناحق بازی کرده و با از تخفیفات عوارض شهرداری بی مورد استفاده کرده باشند، به راحتی می توان فهمید که شهراری همواره شرکت سهامی بوده البته نه برای همه مردم!!

امید است تا در دوره جدید اعضای شورا بر میثاق خود با مردم پایبند بوده و منافع مردم را در نظر داشته و نه منافع اعضا و خانواده شورا را!

لازم است تا شهردار جدید حمایت شود و بدون وارد آوردن فشارهای غیرمنطقی از سوی اعضای شورا، اعتماد مردم را نسبت به این نهاد برگردانند.

منبع:بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهری گفت:

    والااعضای جدید شورای شهر چه عرض کنم همه دنبال استفاده هستن وبر هیچ کس پوشیده نیست از زمان شروع به کارشون تا جلسات اولشون گویای این واقعیته

پربازديد