تاریخ درج خبر : 1391/12/13
کد خبر : ۱۱۲۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

سرپرست بنیاد شهید بویراحمد منصوب شد

سایت استان: در آیینی و طی حکمی از سوی سید مصطفی مهدی مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد، محمد ذاکریان‌زاده سرپرست بنیاد شهید شهرستان بویراحمد شد.

طی مراسمی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد، سید محمد ذاکریان‌زاده به عنوان سرپرست بنیاد شهید شهرستان بویراحمد منصوب و از خدمات چهار ساله سید بهادر کریمی تقدیر شد.

در این مراسم سید مصطفی مهدی با بیان این‌که در نظام جمهوری اسلامی بالاترین خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران است، اظهار کرد: کارکنان بنیاد شهید بیش از همه اجر و ثواب معنوی نزد پروردگار خواهند داشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این‌که رشادت‌های مردم استان در هشت سال دفاع مقدس در سطح کشور کم‌نظیر است، افزود: این امر وظیفه ما را در قبال خانواده بزرگ ایثارگری دو چندان می‌کند.

مهدی تصریح کرد: باید قدردان چنین مردمی بود و در راه خدمت به آن‌ها منتی بر دوش مردم نگذاریم و به همین خاطر وظیفه داریم که خانواده شهدا و ایثارگران را در هر لحظه و هر زمان از یاد نبریم.

این مسئول در ادامه با بیان این که مسئولیت‌ها و مناصب همه برای خدمت است، گفت: اگر رویکرد خدمت داشته باشیم ترک مناصب همواره آسان خواهد بود و در بدنه بنیاد شهید نیز این تفکر حکمفرماست.

وی با قدردانی از خدمات چهار ساله سید بهادر کریمی از تلاش‌های بی‌وقفه وی برای خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران تقدیر کرد و از ذاکریان‌زاده خواست با همه توان در راه رفع مشکلات خانواده بزرگ ایثارگران این شهرستان انجام وظیفه کند.

ذاکریان‌زاده پیش از این رئیس دفتر مدیرکل و و همچنین در دوره‌ای کارشناس مسئول امور حقوقی این اداره‌کل بوده است.

کریمی نیز به عنوان مشاور مدیرکل بنیاد شهید این استان منصوب شد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد