تاریخ درج خبر : 1391/12/13
کد خبر : ۱۱۲۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیش بینی بارش باران از روز چهارشنبه در استان

سایت استان: کارشناس هواشناسی از بارش باران در استان طی روزهای آینده خبر داد.
ولی بهره مند به خبرنگار سایت استان گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهند طی 48 ساعت آینده جو نسبتاً پایداری بر روی اغلب نقاط استان مستقراست. ضمن اینکه با ورود سامانه بارشی جدید از روز سه شنبه شاهد ناپایداریهایی در سطح استان خواهیم بود . 


وی افزود: از اواخرشب  سه شنبه با ورود سامانه جدید، بارشهای پراکنده رخ خواهد داد و در ادامه روز چهارشنبه و پنجشنبه شاهد بارش باران در استان خواهیم بود. روز جمعه از ناپایداریها کاسته شده و هوای صاف تا قسمتی ابری برای استان پیشبینی می شود.

بهره مند افزود: سازمان هواشناسی برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اطلاعیه ای صادر کرده است و نسبت به آب گرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای هشدار داده است.

وی اظهار داشت: میزان بارش در سال زراعی 91 و 92 برای شهرهای یاسوج 579 ، سی سخت 524/9 ، گچساران 428/2 ، دهدشت 546/6 ، لیکک 440 و امامزاده جعفر 419/6 میلی متر بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 43/3 میلی متر افزایش داشته است.

بهره مند در پایان گفت: ارزیابی آمار بارش در استان نشان می دهد این آمار تنها برای شهر یاسوج کاهش داشته و دیگر نقاط استان شاهد رشد آمار بارش نسبت به سال زراعی گذشته می باشند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد