تاریخ درج خبر : 1392/07/28
کد خبر : ۱۱۲۵۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

واحدهای صنعتی راکد استان تعیین تکلیف خواهند شد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگروهی با حضور سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، استانداری، بانک های عامل و دستگاههای مرتبط در جهت تعیین و تکلیف واحدهای صنعتی راکد کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و امروز در نخستین جلسه این کارگروه مشکلات 20 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال بررسی خواهد شد.

0987
داریوش دیودیده در نخستین جلسه این کارگروه گفت: تاکید استاندار استان و رویکرد دولت جدید بهبود فضای کسب و کار و شناسایی و به فعلیت در آوردن ظرفیت های خالی است.
دیودیده با بیان اینکه هم اکنون در استان 735 پروانه صنعتی داریم و از این تعداد 70 درصد فعال و حدود 30 درصد به صورت راکد و نیمه فعال هستند که باید مشکلات این واحدها شناسایی و نوع آسیب آن مورد بررسی قرار گیرد و بر اساس نوع مشکل راهکارهای لازم ارئه گردد.
وی عمده مشکلات واحدهای راکد استان را کمبود نقدینگی، عدم تامین سرمایه در گردش، تامین مواد اولیه، مشکلات مدیریتی و فقدان تکنولوژی های و فناوری روز دانست.
دیودیده با بیان اینکه بخشی از از این واحدها بخاطر منسوخ شدن تکنولوژی و فقدان استاندارهای لازم نیازمند تغییرات اساسی هستند افزود: مابقی واحدهای مشکل دار با اتخاذ تصمیمات لازم و فراهم شدن بستر مناسب به عرصه تولید باز خواهند گشت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: طی یک سال اخیر بالغ بر 20 واحد صنعتی راکد استان همانند شرکت ماشین سازی پارس گچساران و تولید آرد کارخانه آرد و نشاسته یاسوج با تلاش سازمان صنعت و معدن، سرمایه گذاران و سایر دستگاههای متولی به عرصه تولید بازگشته اند و امید است این روند به صورت مستمر ادامه داشته باشد.
دیودیده در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش و همت مجموعه های متولی صنعت و معدن استان و حسن توجهی که استاندار و مجمع نمایندگان استان به بخش صنعت و معدن به عنوان موتور محرکه توسعه استان دارند شرایط جدیدی در حوزه صنعت استان به وجود آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • كغلو دىوانه گفت:

    ای بابا مثل اینکه بلفهای شما تمامی نداره ترا به خدا اکه خواب ندیدهای وحرفهایت راست است که ٧٠/ طرحهای صنعتی فعال است اسم 10تا از انها را بکو تا ما هم خوشحال شویم که در حالی که دولت اعلام میکند ٧٠/ تولید کشور تعطیل است از جناب اقای استاندار بخواهیم به عنوان یک مدیر موفقی که در استان محروم توانسته ٧٠/ تولید را سر با نکه دارد برایت تقاضای جایزه نوبل اقتصاد کند والا حیف است ًو هزار بار حیف است که فرد توانایی که با این تحریم وبی بولی اون هم در استان محروم ما ٧٠/ تولیدش شتابناک در حال جرخش است کمنام بماند حداقل میبایست شما به جای نعمت زاده قرار میکرفتی اقای استاندا خودت ببین تًسعه وبیشرفتو ببین امارهای دقیقی که مدیرانت میدهند البته اون ٢٠ تا واحدی که امروز مشکلاتشون هم به قول جناب مدیر حل میشود که اضافه شود دیکر کار شما هم در بخش صنعت تمام شده میتوانید راحت به حل سایر مشکلات برسید خدا حفظ کند این اقای مدیرو جقدر در دادن امار دقیق است البته شاید به دلیل مهندسی کامبیوت ش است خدا به راه راست هدایتت کند همین امارها و بلفهای امثال جنابعالی ما تولید کنن کان استان. به خاک سیاه نشونده اکه تو روی مردم خجالت نمیکشید با این دروغها حداقل تو روی کارکرانی که طی دو سال کذشته اخراج شدهاند شرم کن وهمه جیزو الکی خوب جلوه نده با این حرفها فکر نکنم بتوانی در بست ریاستت بمانی حداقل فکر مسعولین جدیدو خرابتر از این نکن بنده خودم توی دو سال کذشته حداقل هشت نفر کارکر اجبارا اخراج نمودهام تو شهرکی که بنده هستم از تعداد نزدیک به صد طرح فقط شش یا هفت طرح فقط تق وتوقی میکنند حالا شما هیاماربدههی امار هی امار هی بلف هی بلف تا کی؟؟؟ !!!!!!

پربازديد