تاریخ درج خبر : 1391/12/14
کد خبر : ۱۱۲۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

ندامتگاه دهدشت 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

سایت استان: مدیرکل زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت 50 درصدی پروژه ندامتگاه دهدشت و اتمام کار کانون اصلاح تربیت استان خبر داد.

اکبر محبی به تعداد مصوبات چهار دوره سفر هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: در سفر اول ریاست جمهوری و هیئت همراه اداره امور زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد ندامتگاه دهدشت و کانون اصلاح تربیت را در دستور داشته است.

مدیرکل امور زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد میزان پیشرفت فیزیکی ندامتگاه دهدشت را 50 درصد ذکر کرد و گفت: با توجه به اینکه این مصوبه جزء سفر اول هیئت دولت به این استان بوده تاکنون 39 میلیارد ریال اعتبار آن تخصیص یافته و این میزان نیز هزینه شده و جزء مطالبات پیمانکار محسوب می‌شود.

وی در ادامه میزان پیشرفت کانون اصلاح تربیت را صد درصد عنوان کرد و گفت: برخی کارهای جزئی آن به اتمام نرسیده که انتظار می‌رود در کمترین زمان ممکن تکمیل این امر تحقق یابد.

این مسئول خاطرنشان کرد: بازداشتگاه دنا زمین آن مشخص و تأمین شده ولی اعتبار لازم تاکنون برای اجرایی شدن این پروژه تخصیص داده نشده است.

محبی پروژه سفر سوم ریاست جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد را اردوگاه بازپروری گچساران عنوان کرد و گفت: تاکنون زمین مشخص و مناسبی برای اجرایی شدن این طرح مشخص نشده و میزان اعتبار لازم برای آن تخصیص نیافته است.

وی اشاره‌ای به سفر چهارم هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد کرد و گفت: به منظور توسعه فرودگاه یاسوج مقرر شد زندان مرکزی این شهر جابجا شود ولی با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و با وجود توسعه شهری امکان ساخت زندان وجود نداشته و تاکنون اقدامی برای اجرایی شدن این طرح صورت نگرفته است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد