تاریخ درج خبر : 1391/12/15
کد خبر : ۱۱۳۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

شهرداری یاسوج اسیر اشتباهات تاکتیکی خود شد

سایت استان: رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه بویراحمد گفت: در بازی به فولاد یزد تنها اسیر اشتباهات تاکتیکی خود شدیم و صدرنشینی را به استقلال اهواز تقدیم کردیم.

پرویز موسوی پس از دیدار دو تیم شهرداری یاسوج و فولاد یزد در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور که به تساوی انجامید با بیان اینکه از شدت ناراحتی توان حرف زدن ندارم، اظهار داشت: در مقابل تیم رده آخری مساوی کردیم که اصلاً نتیجه خوبی نبود.

وی ادامه داد: دوست ندارم با گفتن برخی ایرادهای تاکتیکی در تیم موجب حاشیه‌سازی شوم؛ اما باید گفت که در این بازی تنها به دلیل ضعف تاکتیکی و با دست خودمان دو امتیاز حساس را از دست دادیم.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امروز از ترکیب غدیری تعجب کردم، چراکه در هفته‌های گذشته تیم با ترکیبی خوب از بازی‌های داخل خانه نتیجه گرفته بود.

موسوی تصریح کرد: در بازی داخل خانه باید با دو مهاجم در مقابل تیم‌های میهمان قرار بگیریم و آن دو مهاجم نیز باید تخصص این پست را داشته باشند.

وی افزود: با داشتن چند مهاجم سرعتی چرا از وجود آن‌ها استفاده نمی‌کنیم؛ در صورتی که با وجود آن‌ها می‌توان قلب خط دفاعی هر تیمی را نشانه گرفت.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه به کار مربی این تیم اعتقاد دارم و کادرفنی را شامل مجموعه کاربلد می‌دانم، عنوان کرد: باید نظرات کارشناسانه را هم به کار بست و در فوتبال کسانی موفق هستند که وقتی گرهی در کار تیم ایجاد می‌شود خردجمعی را بپذیرند و به آن عمل کنند.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: گاهی همین جوانان و نوجوانان که از روی سکو فوتبال را مشاهده می‌کنند، نظرات جالبی دارند.

وی در پایان بیان داشت: همچنان به حمایت قاطعانه خود از این تیم ادامه می‌دهیم و گفتن پاره‌ای از مشکلات به معنای حاشیه نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کيومرث دوستکام پيشکسوت فوتبال استان از بخش سوق گفت:

    آقای موسوی با سلام قبلا” هم گفته بودم که تیم در یک موقیت است که احتیاج به کمک وهمفکری پیشکسوتان ودلسوزان صعود تیم به لیگ برتر رادارد وسال گذشته در یک قدمی لیگ برتر از صعود باز ماندیم وامسال هم شرایظ تیم روز به روز بهتر می شد تا جایی که حریف قدری مثل استقلال اهواز را در خانه خودش شکست دادیم وصدر جدول را از آنه گرفتیم ولی به یکباره ودر حالی که مردم وعلاقمندان لحضه شماری حضور در لیگ برتر رادارند نتایجی بدست می آید که ناامیدی را درچهره علاقمندان می توان مشاهده کرد آنهای که فوتبال را می فهمند در بازی مقابل تیم یزد مشاهده کردند که تیم بدون برنامه وآن روند قبلی خود را نداشت ومنتظر حوادثی بودند تا شاید به گل برسند آقای موسوی همانطور که اطلاع دارید سال آینده شرایط لیگها فرق می کند و آن وقت دیگر رفتن به لیگ کاری بس مشکل است امید است با آن تجربه وشناختی که از شما دارم وعلاقمندیتان وتلاشتان سعی کنید با حضور پیشکسوتان و اساتید محترم فوتبال ومسئولین تیم جلسه مشورتی برگزار کنید وبیشتر در کنارتیم باشید ومواردی که به نظرتان می رسد را به مربیان تیم انتقال دهید هرجند آقایان غدیری ، طاهری ،موسوی ، الیاسی خود چیزی کم ندارند ولی شاید جایی از کار لنگ بزند که این کار شما دخالت در کار مربیان نیست بلکه ایجاد یک تفاهم فکردی که نتیجه اش اول برای استان بعد مربیان واخرش شما مسئولین فوتبال است موفقیت فوتبال شهرداری یاسوج دل هر شهروند هم استانی را شاد می کند پس تا دیر نشده اقدام نمایید

  • امیدوارم در هفته های پایانی شاهد فوتبال پاک باشیم

  • ناشناس گفت:

    مطمئن باش دستهای خاموش خیلی زیاده

پربازديد