تاریخ درج خبر : 1392/07/28
کد خبر : ۱۱۳۴۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نمادهای شیطان پرستی در یاسوج

سایت استان: سعید کرمی

 أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَیْکُمْ یَا بَنِی آدَمَ أَن لَّا تَعْبُدُوا الشَّیْطَانَ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ ، ای فرزندان آدم ، آیا با شما عهد نکردم که شیطان را پرستش نکنید که همانا او برای شما دشمنی نمایان است؟ (یس/۶۰)

فراماسونری یا شیطان پرستی مدرن ، در لغت به معنای معماران آزاد است و در عمل ، تشکیلات جادو محوری است که به وجود خداوند اعتقادی نداشته و شیطان را به عنوان قدرت مطلق و حاکم بر زمین می پرستند ، این مذهب توسط سران یهود پایه گذاری شده و تاکنون در راستای اهداف سیاسی و مغرصانه خود از جمله سلطه کامل بر مردم جهان ، مبارزه با یکتاپرستی ، اشاعه تفکرات ضد دینی و القای اندیشه های غربی و… ، گام های پنهان و شاید بتوان گفت مؤثری برداشته و برای قدمهای بعدی خود نیز ، با روانشناسی دقیق و نگاهی آینده نگر برنامه هایی را تدوین می نماید .

از آنجا که آیین متکامل و انسان ساز اسلام ،‌ قدرتمندترین و البته منطقی ترین استدلات را برای تکذیب افکار غیر توحیدی این فرقه منحرف دارد ، همواره اصلی ترین دشمن آنها بوده و همین امر دال بر این شد که بخش عظیمی از ظرفیت خود را صرف تخریب شریعت اسلام و ترویج خاموش تفکرات خود در میان مسلمانان و از جمله ایران اسلامی نمایند .

 طراحی هوشمندانه و مغرضانه آرم شرکت کوکاکولا که متأسفانه تقاضای زیادی در اقصی نقاط ایران داشته و جاسازی زیرکانه عبارت شنیع ” لامحمد لامکه ” در آن نمونه کوچکی از اقدامات آنهاست .

نمادهای شیطان پرستی در کهگیلویه و بویراحمد را بشناسید + تصاویر

آرم شرکت کوکا کولا و برعکس آن

تحلیل عملکرد ، تفسیر نگرش و  تشریح اهداف شیطانی این مذهب کاذب ، بحث خلاصه و مختصری نبوده و پردازش آن در یکی دو مقاله و چندین کتاب نمی گنجد ، این نگارش نیز بنای این امر را نداشته و تنها چالشی در جهت چرایی سکوت غافلانه مسئولان امر و تلنگری است بر عدم تحرک محسوس و موضعگیری قاطعانه جوامع مسلمان در مقابل اقدامات این تشکیلات ضد دین و صد البته اسلام ستیز .

نمادهای شیطان پرستی در کهگیلویه و بویراحمد را بشناسید + تصاویر

جایگاه مردم در هرم اهداف صهیونیست

از زمانی که نگرش مدرنیته و مخرب غربی به انضمام مذهب هرزه شیطان پرستی ، در قالب جنگ نرم و کاملا بی صدا ، فرهنگ غنی اسلام و شریعت انسان ساز مسلمین و مهمتر از آن بنیان اعتقادی ایرانیان مسلمان را جهت تخریب و انحلال در دستور کار خود قرار داد ، عده ای که در سیاهی غفلت بسر می برده و کماکان می برند و کسانی که استقلال فکری مناسبی نداشته و همچنان ندارند ، بی خبر از اینکه چه عزتی را از کف داده و چه ذلتی را به جان می خرند ، علیرغم مقاومت آگاهانه روحانیت اصیل اسلام و اندیشمندان دین مدار مسلمین ، پای در رکاب فرقه های کاذب کرده و با آیین بالنده و سرشار از کمال اسلام وداع نمودند و عرصه را برای غرب زدگی و پذیرش تفکرات منحوس فراماسونری فراهم آوردند .

بیشترین نمود این تخریب فرهنگی و انسانی با صرفنظر از سبک های معماری و باصطلاح مدرن ساختمانی ، در پوشش مردم و بخصوص جوانان ظهور و بروز داشته و دارد ، امروزه تولید کنندگان غربی و صهیونیست ، هر روز قالبی تازه برای مردم و به خصوص قشر زنان طراحی و روانه بازار می کنند ، و زن را که مظهر هنر و صفات جمال ربوبی است را همچون عروسک خیمه شب بازی ، به کالایی برای خوشگذرانی و مانکنی جهت چشم چرانی تبدیل کرده و از عرش عزت و شوکت بندگی ، به چاه ذلت و نقمت هرزگی کشانده و به خدمت اقتصاد کثیف و اهداف شوم خود در آورده اند .

و مع الأسف عده ای از جوانان تحصیلکرده ما نیز تحت تأثیر تبلیغات ماهواره ای و دنیای مجازی ، دین گریزان بی هویت و دین ستیزان بی شخصیت را الگو گرفته اند و این در صورتی است که قرآن فراموش شده و شاید مظلوم ، برای جامعه مسلمان و خداجوی ما بهترین الگو را معرفی نموده است و می فرماید : ” لَقَدْ کَانَ لَکُمْ فِی رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَهٌ حَسَنَهٌ لِمَنْ کَانَ یرْجُو اللَّهَ وَالْیوْمَ الْآخِرَ وَذَکَرَ اللَّهَ کَثِیرًا  ؛  مسلما برای شما در زندگی رسول خدا سرمشق نیکویی بود ، برای آنها که امید به رحمت خدا و روز رستاخیز دارند و خدا را بسیار یاد می‌کنند ” . (احزاب/۲۱)

با تفاسیری که گذشت ، جامعه بحمدالله مسلمان و خوشبختانه شیعی ما ، نیازی به الگوهای غربی و یهودی نداشته و نخواهد داشت و همواره می توان با همان جوهره شیعی و گرایش های اهل بیتی ، از سرچشمه همیشه جوشان وحی و قرآن و روایات معصومین ،‌ سیراب شده و زنگار از دلها بزداییم و در نهایت مفتخر به جامعه ای باشیم که حیات طیبه در آن به جریان بوده و تجلی احکام الهی در بینش و رفتار آحاد مردمانش مشهود باشد .

و اما با کمال تأسف ، استان غیور پرور ما نیز به دلایل مذکور و متأثر از شرایط موجود ، از امواج مخرب این تهاجم فرهنگی مصون نمانده و هر بار که موجی از تهاجم غرب به ساحل امن این سرزمین یورش می راند ، قسمتی از فرهنگ این خطه فرهنگ ساز را شسته و از بین می برد و نخاله های نامیمون و زباله هایی مسموم را به جای می گذارد .

خطه زاگرس نشینانی سلحشور ، که در تمام ادوار تاریخ از حیث غیرت و معیار مردانگی ، شهره خاص و عام بوده و هرگز گردی از بی غیرتی بر دامان پاکشان ننشسته و خط ننگی در تاریخ پرافتخارشان نگاشته نشده است ، و چه افسوس که با سرمایه گذاری کلان و برنامه ریزی اصحاب قدرت غرب و عوامل یهود ، و در سایه غفلت برخی مسئولان فرهنگی ، گردباد شیطانی شیاطین زمینی روز به روز تفکری منفور و نگرشی مذموم را به این مردم تحمیل نموده و سبک و سیاق زندگی اسلامی و جامعه مسلمین دچار تحولات عمیق و ریشه داری می شود که پیشروی این تهاجمات در بستر فعلی و شرایط موجود بسیار جای نگرانی داشته و بی شک خسارات جبران ناپذیری را بر جای خواهد گذاشت .

و اما بعد از ورود مانتوهای چسبان ، همزمان با خودنمایی ساپورت های بدن نما و دل فریبی که چینی دل هر انسان ضعیف النفسی را در هم می شکند ، هم اکنون ویترین بعضی از مغازه های پایتخت طبیعت ایران ، به کفش های به اصطلاح سم اسبی مزین گشته و صدای “تق تق” این نمادهای شیطان پرستی ، طنین مرگ اندیشه های بزرگ و فرهنگ پربار این دیار را به گوش های شنوا رسانده و بر دلهای آگاه می نشاند ، و مردم معتقد ما نیز بی خبر از آنچه می پوشند و غافل از اهداف خفته در این ظاهر فریبنده ، بذل حمایت نموده و اظهار تمایل می فرمایند .

    نمادهای شیطان پرستی در کهگیلویه و بویراحمد را بشناسید + تصاویر

کفش هایی که از مدلهای به ظاهر ساده بالا و شاید ساده تر آن ، وارد بازار شد و قرار است در آینده نه چندان دور ، به مدلهای پایین و بی شک بدتر از آن نیز مبدل گشته و مایه تفاخر غافلین و تأسف عاقلین این سرزمین مسلمین گردد .

  نمادهای شیطان پرستی در کهگیلویه و بویراحمد را بشناسید + تصاویر

الاایحال سؤال این است که چه عواملی زمینه جولان این بیماریهای اجتماعی را در جامعه مسلمان و معتقد ما فراهم کرده و راهکار پیشگیری و درمان آن چه خواهد بود ، و آنجا که هنجارهای فرهنگی و رفتارهای اجتماعی عامدانه و مغرضانه متحول می شوند ، چه باید کرد ؟

این حقیقت گریز ناپذیری است که ارزشها و هنجارهای فرهنگی هر اجتماعی در طول زمان دستخوش تغییر و تحولات مثبت و منفی خواهد شد ، لذا این کارگزاران فرهنگی ما هستند که باید مردم را نسبت به تعامل با دنیای مکاره اجتماعی و البته آخرالزمانی آگاه نموده و زمینه هدایت و کنترل این تغییرات را در مسیر الهی و بستر اسلامی فراهم آورند ، که نیل به این اهداف نیز ، به هیچ وجه با صدور بخشنامه امکانپذیر نبوده و با شعارهای فرهنگی میسر نمی شود و تنها مستلزم اقدامات فرهنگی و استمرار بلند مدت آنهاست .

در این مقطع زمانی که موج اسلام ستیزی توسط صهیونیست راه اندازی شده است و اسلام ستیزان به تبلیغات گسترده اسلام هراسی روی آورده اند ، سکوت پرهزینه و عدم اطلاع رسانی مسئولان فرهنگی و نهایتا غفلت و ناآگاهی خانواده هاست که فرهنگ غنی اسلام ناب محمدی (ص) ، مذهب علوی (ع) و الگوی فاطمی (س) را محجور گذاشته و به تفکر غربی و اندیشه صهیونیسم میدان مانور می دهد ، که این مسیر اگر برقرار باشد و این اسب شیطانی همچنان در این میدان نسبتا خالی بتازد ، به جایی خواهیم رسید که حتی وصفش هم ، قلب هر انسان بیداری که پیرو محمد(ص) و مرید علی(ع) باشد را به درد آورده چشمه چشمانش را می جوشاند .

اینک می طلبد که مسئولین فرهنگی ذیربط و بخصوص رسانه های جمعی ، کمی از مسائل بی اهمییت فارغ شده و دیدگان خود را بر واقعیات جامعه از جمله ضرورت پرداختن به مقولات فرهنگی بگشایند و با بینشی مدبرانه ، ابتدا اهداف شوم مستتر در این تهاجمات فرهنگی را برای عموم مردم تشریح و عواقب آن را روشن نمایند و سپس در راه مقابله با این مهم همت گمارند .

بی تردید در حوزه شبکه استانی دنا ، تهیه و پخش برنامه هایی با این موضوعات جهت آگاه سازی عموم مردم ، بسیار تأثیرگذارتر از خواندن و افتخار به پیامک هایی همچون ” ممنون از برنامه خوبتون ، من از دبی زنگ میزنم ” و ” برنامه تون خیلی عالی بود ، من از کویت زنگ میزنم ” بوده و یقینا پربارتر و صدالبته پرمخاطبتر از شبیه سازی و تقلید ادا و اطوار سخیف برنامه های ماهواره ای خواهد بود .

خانواده های با اصالت و غیرتمند این دیار غیورپرور نیز ، با چشمی باز و ضمیری روشن و با تأسی از دریای بیکران معرفت اهل بیت (ع) ، سبک زندگی اجتماعی را از قرآن کریم و منابع اسلامی استخراج و با استفاده از سیره و رویه معصومین عملی نمایند ، و با بالفعل نمودن فطرت خداگرایی و ارزش پذیری بالقوه فرزندانشان ، ورود این تفکرات و نمادها به درون خانواده و به تبع آن سطح جامعه را مانع شده ، و علیرغم میل باطنی خود در جهت ترویج تفکرات ضداسلامی و گرایشات ضد انسانی ، قدمی برنداشته و خدای ناکرده سهیم نشوند .

فراموش نکنیم که حتی اگر تمام دنیا چنین افکاری را بپذیرند ، ما و شمایی که پیرو اسلام بوده و ادعای تشیع داریم نباید بپذیریم ، چرا که همیشه حق با اکثریت نبوده و نخواهد بود ، همچنان که در صحرای کربلا ، حسینیان ۷۲ تن بوده و یزیدیان ۳۳۰۰ نفر بودند .

باشد که به یاری خداوندی که نجات مومنینش را وعده فرموده است و یقینا خلافی در وعده اش نخواهد بود ، حتی اگر توفیق حضور در سپاه مهدی موعود (عج) را نیابیم ، حداقل پای در رکاب دشمنان آشکار و نهانش نبوده و سنگ راهش نباشیم .

خداوند همه ما از دسیسه های شیطانی شیاطین زمینی و فتنه های مبهم آخرالزمان مصون و محفوظ بدارد .انشالله

در زیر تصاویری از رواج برخی از اینگونه نمادها در بازار شهر یاسوج مشاهده می کنید:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مرتضی گفت:

  ای مردم روزی روزگاری پرده تیره و تاریک ار تمام این اسرار و رموزات شیطانی برداشته خواهد شد. به همه ثابت خواهد شد که این مسائل از چه سالهای دوری شروع شده و به کجا ختم خواهد شد. روزی که شیطان همه را تسخیر کرده و جهان را به خون آغشته

 • گلنبر گفت:

  بوخشیت الان چه ربطی به یاسوج داشت؟

  بعد اگه خانوما از پر طاووس تو کلیپس و موهاشون استفاده کنند یا از پوست پلنگ پالتو بپوشن نماد شیطان پرستی نیست ولی اگه از سم خر الگو بگیرن شیطان پرستی؟ چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید -البته به نظرم خانومایی که با این کفشا راه میرن یک تخته شون کمه-ادم از کمر دردو پادرد میمیره شاید از نظر پزشکی مشکل داشته باشه ولی ربطی به شیطان پرستی نداره احمقی ادمهاست که زجر میدن خودشون رو با این کفشا (یکی اغونه بگره)

 • سعید کرمی گفت:

  با سلام امکان داره از این مطلب در فیس بوک استفاده کنم ؟

 • سيد آرش حسيني گفت:

  خیلی ممنون.

  کسایی که باور ندارند برن تحقیق کنن. موضوع فقط یه شباهت تازه نیست.

 • محمد گفت:

  متوهم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • تهلخار گفت:

  خودتونو خسته نکنید آقای کرمی ، عده ای تازه به دوران رسیده همچین مدهایی را افتخار می دونن و اصلا اسلام رو نمیشناسن که بخوان دشمنو بشناسن.

 • سعید گفت:

  چرا شما هر چیزی رو که میبینید نماد شیطان پرستی میدونید.فردا هم میگین اگه هرکی ریش نداشته باشه شیطان پرسته به جای این حرفای قدیمی یه چیزی بگین که بهره ببریم

  • فاطمه گفت:

   اگه بهره می خوای بزنی به سایت های علمی به اندازه کافی بهره می بری

 • حتما فراماسونر گفت:

  توهم توطئه و اراجیف یه مشت بی سواد باعث بدبختیه ماشده. یارو خودش غرق در خرافاته میاد بقیه رو نقد میکنه

 • کیوان صادقفر گفت:

  عامو بخاطر چند شباهت ساده ذهن مردم را خراب نکنید.تو این دنیا هرچیزی را میشه تعبیرها ازش داشت پس دقت کنید مردم را توهم زده نکنید

 • ای حونه ی چولوم گفت:

  ای آقای برادر نویسنده مقاله نگاهی به سال تاسیس شرکت کوکالا بینداز و ببین که درآن سالها کسی در آمریکا چه کارش به محمد(ع) بود.از آن ور افتاده ای متوهم برادر.چه … .؟

  • محمدنژاد گفت:

   برادر محترم اول برو یه کم مطالعه کن که بفهمی برای نام پیامبر محمد (ص) می نویسند نه (ع) بعد بیا تو این مسائل خودتو قاطی کن
   واقعا که حونت چوله !!!!!!!!!!!!

 • شمس گفت:

  با تشکر از آقای کرمی و مدیریت محترم سایت
  واقعا که عنوان چنین مطالبی برای تذکر و بیداری مردم بسیار لازم و مفید است

 • احسان گفت:

  متأسفم برا سایت استان که همچین مزخرفات متوهمی رو با افتخار در رأس مقالاتش قرار داده
  خجالت داره آقای آرام

 • ناشناس گفت:

  شما هم توهم دارید!

 • بیطرف گفت:

  در روزگاری که بی حیایی مد شده و بی دینی افتخار است ، تنها شیطان است که به راحتی قدرت هدایت مردم را دارد و چه زیبا بیان فرمودید اصطلاح قرآن فراموش شده و مظلوم را .
  اللهم عجل لولیک الفرج

پربازديد