تاریخ درج خبر : 1391/12/16
کد خبر : ۱۱۳۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مخروبه پارک ولایت برای ایام نوروز بازسازی می‌شود

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کسانی که تا دیروز برای ساخت پارک ولایت به‌به و چه‌چه می‌کردند، امروز مخالفان سرسخت ساخت آن شده‌اند که در نوع خود حکایت جالبی است.

سیدحسین صابری در نشست هم‌اندیشی برای ساماندهی پارک نیمه تمام ولایت یاسوج در راستای ایجاد آمادگی موقتی برای پذیرایی از مهمانان نوروزی اظهار داشت: نباید دیگران را به خاطر اشتباه صورت گرفته در پارک ولایت سرزنش کرد، چراکه آن‌ها با وجود اشتباه در محاسبات، قصد خیر داشته‌اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بلاتکلیفی مالکیت یکی از مهم‌ترین مشکلات پیش روی این پارک نیمه تمام است که همین موضوع یکی از دلایل اصلی توقف ساخت آن بوده است.

صابری با بیان این‌که هر عابر و مسافری که امسال از این نقطه عبور کند در ذهن خود می‌پرسد که آن محیط زیبا چرا امروز به مخروبه‌ای تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل برای ایام عید لازم است به صورت مقطعی و گذرا فکری به حال آن کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این‌که در راه ساخت و تکمیل این پروژه نیمه تمام نباید اجازه بهره‌برداری سیاسی به کسی و مجموعه‌ای داد، تصریح کرد: کاری است که انجام شده و نباید آن را بهانه و دستاویز برای رسیدن به برخی مطامع و اغراض قرار داد.

مخروبه پارک ولایت برای ایام نوروز بازسازی می‌شود

صابری برای ایام نوروز و استفاده مسافران از این مجموعه به صورت مقطعی پیشنهاد داد که امتداد بلوار پاسداران در حد یک خیابان و نه یک بلوار به میدان معلم وصل شود تا شاهد مشکلات ترافیکی در آن نقطه نباشیم.

وی بیان داشت: فضاهای خالی نیز گل‌کاری و چمن شود و با کمک ماشین‌الات راهسازی سطح ناهمواری‌ها تسطیح شده و در آن‌جا درختان متناسب با شرایط آب و هوایی به گونه‌ای کاشته شود که امکان جابجایی آن‌ها در آینده باشد.

صابری عنوان کرد: باید در ایام نوروز این مجموعه را به صورت مقطعی از حالت مخروبه بیرون آوریم تا چهره شهر بیش از این نزد مسافران بد جلوه نکند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان وضعیت کنونی پارک ولایت را همانند خودروی تصادفی دانست که به هر صورت آسیب دیده و به جای معطل ماندن در گوشه‌ای، باید با اندک تغییرات آن را آماده خدمات‌رسانی به مردم کرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد