تاریخ درج خبر : 1392/07/30
کد خبر : ۱۱۳۸۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر تخشا به عنوان شهردار دهدشت معرفی شد/ عکس

سایت استان: دکتر تخشا که چندی پیش با رای موافق اکثر اعضای شورای شهر دهدشت به عنوان شهردار این شهر انتخاب شده بود، طی مراسمی رسما به عنوان شهردار دهدشت معرفی شد.

DSC06600
این مراسم عصر یکشنبه 29 مهر و با حضور معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیر کل دفتر شهری و شورای های استانداری، فرماندار کهگیلویه و اعضاء شوری شهر در سالن اجتماعات فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.
فرماندار کهگیلویه در این مراسم گفت: آقای تخشا از دل مجموعه شهرداری آمده و با تمام مشکلات کار در این حوزه آشناست.
ابراهیم جعفری در توصیه ای به شهردار جدید گفت: باید برنامه محوری را در اولویت کار قرار دهید و با تعریف برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت، مجموعه شهرداری را مدیریت کرده و فعالیت های خود را قانونمند انجام دهید.

DSC06505دکتر جواد تخشا در ادامه این مراسم گفت: مشی من در مدیریت برنامه محوری است و اجرای برنامه ها بر اساس اولویت نیز در دستور کار است.

وی اصلی ترین برنامه خود را اصلاح ورودی های شهر عنوان کرد و افزود: ورودی و خروجی شهر به عنوان کارت شناسایی هر شهر هستند که می تواند در معرفی آن شهر موثر باشد.

تخشا میزان مطالبات شهرداری دهدشت از ادارات و نهادها را نه میلیارد تومان برآورد کرد و ابراز داشت: اگر این طلب ها وصول شود در مدت زمان دو سال می توان شهر را به توسعه رسانید و بدهی های شهرداری را پرداخت کرد.

شهردار دهدشت افزود: شهرداری نیازمند حمایت مدیران بالادستی و فرادستی است تا بتوانیم در کمترین زمان، مطالبات را وصول کنیم.

وی در پایان سخنان خود از اعتماد شورای شهر تقدیر و تشکر کرد و انتخاب شهردار با اکثریت آرا را نشانه ی همگرایی اعضای شورای شهر دانست.

در پایان این مراسم از زحمات آقای تقوی شهردار سابق قدردانی و آقای تخشا به عنوان شهردار دهدشت معرفی شد.
گفتنی است آقای تخشا دارای دکترای برنامه ریزی شهری و مدت 25 سال سابقه کار در شهرداری دهدشت را دارد.

*سایت استان این انتصاب را به آقای تخشا تبریک گفته و برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت می نماید.

(گزارش و عکس: محسن تباری- ولی الله حافظی- جلال طبیب زاده)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • لهراسبی گفت:

  ……………………..
  انتظار داشتی اصلاح طلبان تو رو شهردار کنن؟؟
  بابا یه کم هم از رو بری بد نیس بخدا

 • فیصری تراب گفت:

  انتخاب جناب دکترتخشارابه عنوان شهرداربه همه شهروندان شهرستان کهگیلویه وایشان تبریک عرض مینمایم.وامیدوارم همه مسئولین استان بالاخص استاندارمحترم نهایت همکاری رادرخصوص وصول مطالبات شهرداری بااین بزرگواربه عمل آورند.تاهم شهری زیباداشته باشیم .وهم بدهی های شهرداری که بیشتر بابت حق بیمه کارگران خودبه تامین اجتماعی میباشد.پرداخت گردد. همه دست به دست هم دهیم جهت پیشرفت وعمران وآبادی شهرمان که سابقه 3000ساله دارد.امامتاسفانه نوپا…….

 • م آرام یاسوج گفت:

  جناب آقای دکتر تخشا با سلام -ابتدا” انتخاب شما بعنوان شهردار دهدشت را تبریک وامید وارم درپناه خداوند منان با توجه به توانایی مدیریتی که در شما سراغ داریم موفق وپیروز باشید.و دوما”امید واریم مردم ونهادهای دولتی وشورای شهر دهدشت باتوجه به سختی کار که شما در پیش رودارید. یاری وهمکاری نمایند . تا بتوانیم شهری پر رونق وآباد داشته باشیم- موسی آرام

 • سیدمحمودافشین گفت:

  باعرض سلام وخداقوت
  انتخاب شایسته دکترتخشارابه سمت شهرداردهدشت به ایشان واعضای محترم شورای شهردهدشت تبریک میگویم
  وتوفیق خدمتگزاری رابرای این مجموعه از خداوند متعال مسئلت مینمایم

 • فرشیدعزیزی گفت:

  از اینکه بعد از سال های طولانی یعنی حدودا پنجاهمین سالگرد تاسیس شهر دهدشت و تلاش بنیانگذاران شهر که با فداکاری جانی و مالی خود بنایش کردند بسی جای امیدواری است که یک فرد شایسته و متخصص یعنی جناب آقای دکتر تخشا بعنوان شهردار دهدشت انتخاب گردید و این انتخاب شایسته را گرامی بداریم زیرا که مرهون تفکر نوین قومی قبیله ای بود که اگرچه این تصمیم بواسطه ارتباطی ایلی چند عضو فهیم شورا بود اما بصورت اندیشمندانه و انتخاب هوشمند بر اساس معیارهای درست انتخاب شهردار در برابر انحصار طلبی چند نفر اصلاحطلب که به هیچ عنوان معیارهای انتخاب شهردار را درنظر نگرفته بودند و تنها به برد سیاسی آن جهت یک پایگاه انتخاباتی برای مجلس آتی و بخصوص منفعت جمع چهار پنج نفره شان می اندیشیدند بود.
  حال شایسته است که شهروندان با شعار “هر شهروند یک شهردار” به کمک احیا و بازسازی و زیباسازی شهر بیاییم که به امید خدا این تفکر به صورت یک فرهنگ غالب درآید.
  در انتها انتخاب شایسته دکتر تخشا را به ایشان و مردم شهر دهدشت تبریک میگویم و از خداوند بزرگ خواستار موفقیت ایشان هستم. فرشیدعزیزی

 • سعيدبخشوده گفت:

  باعرض سلام ,ادب واحترام خدمت دکتر تخشا.انتخاب ایشان را ابتدا به اعضا ء محترم شورا وسپس خدمت خوشان تبریک عرض میکنم.این انتخاب نشان دهنده بلوغ فکرى جامعه سنتى وگذار به مدرنیته مى باشد اگر چه ناچیز.انتخاب افراد با سواد ونخبه در شورا منتج به انتخاب شهردار تحصىل کرده و با تجربه است.واما یک پىشنهاد دوستانه خدمت دکتر تخشا,خواهشنا با مشورت با شهردان موفق قبل از خودتان مخصوصا اقاى عزیزى ازتجربیات انها جهت ابادانى شهر استفاده نمایید و شایسته سالارى را بر قومیت گرایى ارجحیت دهید,چون در پایان خدمتتان مردم به عملکردتان نگاه کرده و درموردتان قضاوت خواهند کرد

 • صادقی گفت:

  درود بر انتخاب شایسته شورای شهر دهدشت

 • سید گفت:

  این یعنی شایسته سالاری درود براعضا……………………

پربازديد