تاریخ درج خبر : 1392/07/30
کد خبر : ۱۱۴۳۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

کنایه فرماندار به شهردار و اعضای شورای شهر دهدشت

سایت استان:  فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: دلیل اینکه شهرداری نمی تواند حقوق پرسنل خود را پرداخت کند این است که نیروهای زیادی را استخدام کرده و باید به سمتی رفت که در شهرداری دهدشت هیچ نیرویی به کار گرفته نشود.

j11

ابراهیم جعفری که در آئین تودیع و معارفه شهرداران قدیم و جدید دهدشت سخن می گفت، افزود: متاسفانه شهرداری دهدشت نسبت به چارت سازمانی خود، نیروهای زیادی استخدام کرده است که مشکلات بسیار بزرگی را در زمینه پرداخت حقوق مزایای آنهابه وجود آوره است.

وی ادامه داد: نه فرماندار و نه اعضای شورا و نه هیچ کس دیگری نباید اصراری بر استخدام نیروهای جدید در مجموعه شهرداری داشته باشند.

جعفری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: شهرستان کهگیلویه با دار بودن چهار بخش، ۱۰ دهستان، ۳۶۷ روستا و با جمعیت شهری ۷۰هزار و ۷۰۹ نفر و جمعیت روستایی ۶۱ هزار و ۲۹۵ نفر از تمدن ترین مردم این استان هستند.

فرماندار شهرستان کهگیلویه بیان کرد: سال جاری شهر دهدشت ۵۰ سال تاسیس خود را جشن می گیرد که این در حالی است که از نداشتن فضای سبز استاندارد، عدم وجود چهره شهری و نبود ورودی های مناسب از مهمترین معضلات این شهر است.

سخنان جعفری مبنی بر عدم استخدام جدید نیرو، کنایه ای بود به شهردار جدید و اعضای شورای شهردهدشت، که از فکر استخدام های جدید وفله ای بیرون بیایند و همچنین نقدی بود بر عملکرد اعضای شوراهای ادوار گذشته که نیروهای زیادی را به این مجموعه تحمیل کردند. گفته می شود چندین ماه است که حقوق ومزایای کارگران شهرداری دهدشت پرداخت نشده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دلسوز گفت:

  برادر گرامی جناب آقای کریمی فرماندار محترم شهرستان ضمن عرض ادب واحترام خدمت حضرتعالی عرض شود شما امروز فرماندار این شهرستان هستی یک معلم دیروزی نیستی واگر نمیدانی بدان که امروز مسول ستاد بحران شهرستان هستی جواب تلفن ها را که نمیدی نمیدانم اخبار گوش میدی یامسائل حاشیه ای سیاسی اجازه شیدن اخبار را نمی دهدهفتع گذ شته شهر ستان شما را سیل گرفت خیلی از خونه ها زیر آب بودند وبه دنبال تماس ها وپیام های مکرری که به شما وستاد بحران وشهرداری وهلال احمر داده بودند هر لحظه منتظر نیروهای امدادی بودند ولی متاسفانه هیچ یک از مسولین محتر دلی برای این مردم نسوختند وظاهرا هیچگونه امکاناتی برای چنین روزی پیش بینی نشده است فقط تنها یک عدد پامپ دراحتیار نیروهای هلال احمر بود و به قول نیروهای هلال احمر یک پامپ بود وصدها خونه زیر آب برادر عزیز به خدا قصد تخریب ندارم ولی جهت یاد آوری عرض کنم که این صندلی ها ماندنی نیستند زیرا اگر ماندنی بودند به شماوامسالهم نمی رسیدند برادر عزیز سیاسی بازازی هایی که قرار است از قبل آن صندلی لحاظ شوند به کسی وفا نکردند وانچه می ماند نیک عمل کردن است

 • فرشیدعزیزی گفت:

  البته جناب فرماندار محترم به جای کنایه برای استخدام لطف کنایه بزنید که از تغییر کاربری اراضی واقع در انتهای آزادگان و ابتدای کوی جانبازان که کاربری آموزشی و فرهنگی و ورزشی و پارکینگ داره جلوگیری بشه تا تقسیم خدمات در سطح شهر حفظ گردد.

 • حاجی گفت:

  نه شهردارش جارو دار نه فرماندارش فرمان داره

 • استاتیرا گفت:

  شهردار جدید باید سخنان فرماندار رو سرلوحه ی کارش قرار بده تا خدمتگزار موفقی باشه.

 • حمید گفت:

  آقای عزیزی خودت تو انتخابات قبول نشدی برا همین بقبه رو مقصر میدونی بی انصافی نکن عملکرد بقیه خوب بود تو شانس قبولیت کم بود.

  • در پاسخ دردمند گفت:

   دوست عزیز: انتخابات شهر دهدشت همیشه با همین تعداد صندوق برگزار شد امسال سه انتخابات همزمان بود و یا باید صندوق بیشتری میگذاشتن یا وقت بیشتری. دفعات قبل شما فقط دو دقیقه داخل معطل میشدی اما این دفعه سه تا دو دقیقه و گرما هم مزید بر علت بود بطوری که شهرنشینان که رفاه طلب بیشتر هستند و همه قصد داشتند عصر پای صندوق بیایند اکثریت نتوانتستند رای بدهند و همه روستائیان که با انگیزه بالاتری بودند از صبح اول وقت به شهر اومدند و شورای روستا را در شهر تشکیل دادند. فقط یه مثال میزنم: تنها صندوق سمغان 1300 رای دارد آیا میدانی این دفعه چند نفر در این صندوق موفق رای ریزی شد؟ 630 نفر.
   ما به فرماندار بارها تذکر دادیم که صندوق ها را افزایش دهد اما گوشش بدهکار نبود و با جمله “من ریس شورای تامین هستم” پاسخ میداد و ….

 • کشاورز گفت:

  الحق ولانصاف که جایگاه مهندس جعفری بالاتر وبرتر از اینهاست به امید روزی که موفقیت های بالاتری را به ایشان تبریک گوییم.

 • دوست گفت:

  حاجی میدانی خیلی ازجوانان شهر زندگیشان با ماهی 200تا300هزارتومان داره میچرخه حتی بالای پنجاه درصد جوانان هیچ درامدی ندارند
  ولی نگاه کن تومجموعه ببین چند دو سه شغله وجودداره-حالا چهارتا جوان انهم رادارن سالی دوبار حقوقاشونو پرداخت میکنن زورتان میاد
  خدایی یه کم دلسوزانه تر -مدبرانه ترجلو خیلی هزینه ها گرفته بشه
  خیلی چیزا حل میشه

  بابابه خدا فقر اعتیاد فحشا دزدی در کمینه جوونامونه…………….

 • محمدی سوق گفت:

  فرماندار چرا دارد به کارشکنی های موجود راه پیشرفت شهرستان دهدشت را میگیرد او بسیار ضعیف عملکرده
  است

 • فرشیدعزیزی گفت:

  برخلاف ضعف مدیریت شما در انتخابات شوراها به لطف خدا و تصمیم صحیح اعضای شورا هرچند که بر اتحاد ایلی بود اما چون معیارهای درست انتخاب شهردار را رعایت کردند پس از ده ها سال یک شهردار خوب برای این شهر انتخاب شد.

 • علی بازی گفت:

  فرماندار با شهردار سابق تبانی کرده بود که تبانی آنها شکست خورد
  فرماندار هیچ توانایی اجرایی ندارد و باید برود

پربازديد