تاریخ درج خبر : 1391/12/17
کد خبر : ۱۱۴۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف 336 هزارعدد انواع مواد محترقه در استان

سایت استان: جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: در آستانه چهارشنبه آخر سال 336 هزارعدد انواع مواد محترقه در این استان کشف و ضبط شد.

سرهنگ علی محمد زارعی بعداز ظهر چهارشنبه در نشست خبری با رسانه های استان افزود: پلیس استان با فروشندگان و توزیع کنندگان این مواد برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد تدابیر لازم را مقابله با اخلال گران نظم و امینت و هنجارشکنان چهارشنبه آخرسال اندیشیده است.

زارعی تامین آسایش و امنیت در جامعه را نیازمند همکاری و تعامل مردم با پلیس عنوان کرد و اظهار داشت: لازم است خانواده ها در این ایام کنترل بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان همچنین تصریح کرد: تربیت صحیح بر پایه موازین اسلامی از سوی خانواده ها می تواند مانع از ایجاد رفتارهای پرخطر و حادثه ساز توسط فرزندان شود.

زارعی رعایت حقوق شهروندی و ایجاد نظم و امنیت عمومی در جامعه را از مهمترین وظایف پلیس عنوان کرد و گفت: شهروندان باید هشدارها و توصیه های پلیس را جدی بگیرند.

وی همچنین از آمادگی کامل پلیس در راستای ایجاد امنیت در ایام نوروز خبرداد و بیان داشت: پلیس استان با تمام امکانات و تجهیزات، امنیت و آسایش عمومی شهروندان و گردشگران را در ایام نوروز تامین خواهد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد