تاریخ درج خبر : 1391/04/26
کد خبر : ۱۱۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: توسعه گردشگری از اولویتهای اصلی استان است

سایت استان : نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس گفت: توسعه صنعت گردشگری از سیاستهای کلان مسئولان یاسوجی است و تضمین سلامت تولید و توزیع غذای سالم در جذب بیشتر گردشگران به این منطقه از کشور تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری پیش از ظهر دوشنبه در بازدید ازمعاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار داشت: این استان به عنوان استانی چهار فصل و شهر یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران شناخته شده و مقصد جدید گردشگران در کشور است.

وی افزود: براین اساس باید همه بسترها برای میزبانی از گردشگران مهیا شود که یکی از مهمترین این بسترها مسئله بهداشت غذایی است.

بزرگواری توسعه صنعت گردشگری را از سیاستهای کلان مسئولان اجرایی برای توسعه استان عنوان کرد و گفت: لازم است نظارت بیشتر و مستمر بر بهداشت غذا در اماکن گردشگری این استان انجام شود.

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس با اشاره به اهمیت نقش معاونت غذا و دارو در سلامت آحاد جامعه، بیان کرد: دسترسی به غذای سالم در جامعه، به پیشگیری از بیماریها منجر می شود و لازم است با یک نظارت کارشناسانه و دقیق، سلامت مواد مصرفی مردم تامین شود.

وی بر حمایت مجمع نمایندگان استان در این خصوص تاکید کرد و بیان داشت: حضور کارشناسان و نخبگان این حوزه در هیئت مشاوران مجمع نمایندگان استان، امکان تحقق این امر را بیشتر می کند.

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی و چرام در پایان از مدیریتهای گوناگون این معاونت و آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و داروی استان بازدید کرد.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد