تاریخ درج خبر : 1392/08/01
کد خبر : ۱۱۵۴۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پرداخت بیش از 23 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کمیته امداد استان

سایت استان: معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از پرداخت بیش از23 میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی و کارانگیزی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، محمد نظری گفت: کمیته امداد در راستای تحقق بخشیدن به امر خوداشتغالی و خودکفایی در بین خانواده های مددجو اقدام به پرداخت تسهیلات در زمینه های مختلف می نماید.

IMG_0062 [640x480]
وی اظهار داشت: در همین راستا در شش ماهه اول سال جاری دو هزار و 439 مورد تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی با اعتبار 22 میلیارد و 15 میلیون و 591 هزار ریال پرداخت نموده است.
نظری افزود : وامهای قرض الحسنه کارگشایی جهت رفع احتیاجات ضروری اشخاص از قبیل هزینه های درمان، ازدواج، تعمیر و تامین مسکن، بدهکاری های مالی ،و کمک هزینه های تحصیل و… با در نظر گرفتن شرایط و رعایت اولویت ها و اخذ تعهدات و ضمانت های معتبر به واجدین شرایط پرداخت خواهد شد.
وی همچنین از پرداخت 108 مورد تسهیلات کارانگیزی به مددجویان خبر داد و گفت: در این زمینه نیز یک میلیارد و 115 میلیون ریال هزینه شده است.
نظری تصریح کرد: افزایش توانمندی های اقتصادی خانواده ها از اهمیت بالایی برخوردار است و ارائه تسهیلات به مددجویان می تواند آنها را به سمت توانمندی و خودکفایی سوق دهد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان افزود: سیاست کلی این نهاد توانمند کردن خانواده های تحت حمایت می باشد و با توجه به توانایی و داشتن شرایط و ظرفیت های موجود هر منطقه وام خودکفایی و قرض الحسنه کارگشایی اعطاء خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد