تاریخ درج خبر : 1391/12/19
کد خبر : ۱۱۶۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

شهرداری یاسوج در گچساران اردو زد

سایت استان: مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج از برگزاری اردوی دو روزه این تیم در شهر گچساران خبرداد.
قباد نگین تاجی گفت: این اردو در راستای آمادگی بازیکنان برای مسابقه این تیم با تیم حفاری اهواز برگزار می شود.

وی بیان کرد: وضعیت نامطلوب چمن ورزشگاه یاسوج به دلیل بارندگی اخیر، شباهت آب و هوای گچساران با اهواز و ایجاد فضایی آرام برای تمرین تیم از دیگر دلایل برگزاری این اردو است.

شهردار یاسوج افزود: تیم شهرداری طی این دو روز در زمین نفت گچساران خود را برای این بازی آماده می کند و سه روز قبل از بازی نیز در اهواز اردو می زند.

وی تصریح کرد: بازیکنان تیم شهرداری برای صعود به لیگ برتر هم قسم شده اند و مسئولین تیم هم از هیچ کوششی برای تحقق این آرزوی مردم استان کوتاهی نمی کنند.

نگین تاجی اظهار داشت: هدف تیم صعود به لیگ برتر است و امیدوارم این مهم با همدلی بازیکنان، کادرفنی، تماشاگران و مسئولین محقق شود اما عدم صعود به لیگ برتر نیز چیزی از ارزشهای این تیم کم نمی کند.

وی گفت: تیم شهرداری از بودجه کمتری نسبت به سایر تیم های لیگ یک برخوردار است اما انگیزه و تلاش بالای بازیکنان موجب موفقیت این تیم شده است.

نگین تاجی در خصوص دیدارهای آتی این تیم نیز گفت: تیم شهرداری روز 21 اسفندماه در اهواز به مصاف تیم حفاری می رود وهمچنین دهم فروردین ماه 92 در یاسوج میزبان تیم نیروی زمینی تهران است.

وی افزود: شهرداری 19 فروردین ماه در رفسنجان با تیم مس دیدار می کند و در آخرین دیدار خود هم روز 27 فروردین ماه در شهر یاسوج به مصاف تیم پاس همدان می رود.

تیم شهرداری یاسوج هم اکنون با 40 امتیاز در رده دوم جدول گروه ب لیگ دسته اول کشور قرار دارد.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد