تاریخ درج خبر : 1391/12/20
کد خبر : ۱۱۶۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پیش بینی افزایش 19درصدی درآمدهای عمومی استان

سایت استان: معاون برنامه ریزی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از افزایش 19درصدی پیش بینی درآمد های عمومی این استان در لایحه بودجه سال 92 کل کشور نسبت به سال 91 خبر داد.

فرهاد باقرپور در نشست کارگروه درآمد و تجهیز کهگیلویه وبویراحمد افزود: میزان درآمدهای عمومی پیش بینی شده در بودجه سال 92 برای استان افزون بر 117 میلیارد تومان است.

وی میزان کل درآمدهای مصوب استان اعم از عمومی ، اختصاصی و مالیات در سال 91 را افزون بر 980 میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: تاکنون در 11 ماه گذشته افزون بر780 میلیارد ریال از این میزان وصول شده است.

معاون برنامه ریزی استاندار کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: با پیش بینی این میزان افزایش میزان درآمد های عمومی در بودجه سال 92، دستگاه های مختلف همچنان باید اهتمام جدی برای پرداخت درآمدهای عمومی داشته باشند.

باقر پور بیان کرد: میزان افزایش درآمد های عمومی در لایحه بودجه 92 برای کشور نیز حدود 827.8 درصد است.

وی با بیان این مطلب که راهبرد اصلی دولت در تنظیم و ارایه لایحه بودجه بر کاهش درآمدهای ناشی از نفت است، تصریح کرد: سیاست و رویکرد دستگاه های اجرایی و متولیان اموراقتصادی در استان نیز براساس این شاخص باید به سمت درآمدهای عمومی و سایر درآمدهای غیرنفتی سوق داده شود.

معاون برنامه ریزی استاندار کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: دشمن هوشمندانه چرخه اقتصادی کشور را حتی با کمک سرویس های اطلاعاتی خود رصد می کند و با ابزارها، فشارها و تحریم های مختلف در حال ضربه زدن به ساختار اقتصادی و ایجاد موج نارضایتی در بین مردم است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد