تاریخ درج خبر : 1391/12/20
کد خبر : ۱۱۶۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مردم دهدشت 616 میلیون ریال به جشن نیکوکاری کمک کردند

سایت استان: مدیرکمیته امداد شهرستان کهگیلویه از جمع آوری بیش از 616 میلیون ریال کمکهای نقدی وغیرنقدی مردم در جشن نیکوکاری در این شهرستان خبر داد.

عنایت رحیمی نیا ظهرشنبه در نشستی با خبرنگاران گفت: امسال نیز مردم خیر، نیکوکار و نوعدوست شهرستان کهگیلویه حضورچشمگیری در پایگاههای جشن نیکوکاری برای کمک به نیازمندان داشتند.

وی افزود: در جشن نیکوکاری امسال 278پایگاه ثابت وسیار در این شهرستان دایر و مبلغ 616 میلیون و500 هزار ریال کمک های نقدی و جنسی جمع آوری شد.

رحیمی نیا ضمن تقدیر از مردم این شهرستان در برگزاری جشن نیکوکاری، اظهار داشت: روند جمع آوری کمک های مردمی ادامه خواهد داشت.

اهدای کمک هزینه جهیزیه به 300 نوعروس کهگیلویه ای

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه همچنین از اهداء کمک هزینه تأمین جهیزیه به 300 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در اسفندماه جاری خبر داد.

وی اظهار داشت: این اقدام به مناسبت فرا رسیدن هفته احسان و نیکوکاری انجام شد.

رحیمی نیا هزینه درنظر گرفته شده برای این جهیزیه ها را سه میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: تامین جهیزیه نوعروسان یکی از برنامه های اصولی کمیته امداد است که در راستای رفع مشکلات مالی ازدواج فرزندان مددجویان صورت می گیرد.

وی یکی از مهمترین مشکلات ازدواج جوانان دغدغه های مالی دانست و گفت: باید فرهنگ ازدواج آسان و ساده در جامعه ترویج و نهادینه شود تا بستر مناسب برای ازدواج جوانان فراهم و از آسیب های اجتماعی جلوگیری گردد.

رحیمی نیا کمک هزینه پرداختی به هر نوعروس را مبلغ 10 میلیون ریال در قالب جهیزیه عنوان کرد و بیان داشت: این مبلغ از محل کمک های خیرین و منابع کمیته امداد تامین می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه همچنین از اعزام 40 نفر از دانش آموزان مجتمع پسرانه شهید خیراندیش کمیته امداد این شهرستان به اردوی تفریحی تربیتی بوشهر خبر داد.

وی عنوان کرد: هزینه های اردو اعم از تجهیز دانش آموزان، اسکان، پذیرایی و ایاب و ذهاب به صورت رایگان و از محل اعتبارات فرهنگی کمیته امداد تامین می شود

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • م گفت:

    باسلام.انشااله همیشه سلامت باشین. لطفا به ماهم کمک کنید: مامنظورم من وخوانوادمه:پدرم مادرم رو طلاق داده مارو ول کرده رفته ماهی سیصد تومن برا ماپنج نفر میده که درکنارش برادرم و خواهرم که ازدواج کردنه کمی کمکمون میکنن.ماهم انساانیم دوس داریم یه کم راحت زندگی کنیم یه خواستگار دارم اما به دلیل ترس از جهیزیه همش میگم بزار درس بخونم سال بعد .که سه روز پیش دعوامون شد میترسم بهم بخوره .تورابقران بهم کمک کنید لطفا. باتشکر وارزوی سلامتی

پربازديد