تاریخ درج خبر : 1392/08/04
کد خبر : ۱۱۶۹۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نخستین سفر استانی دولت،”کهگیلویه و بویراحمد” باشد

نماینده مردم گچساران در مجلس می گوید با حذف کلی سفرهای استانی و ادامه آن به شکل سفرهای استانی دولت قبلی مخالف هستم.

به گزارش سایت استان، “غلامرضا تاج گردون” درباره احتمال آغاز سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: این موضوع که رئیس جمهور از نزدیک با مشکلات مردم و استان های کشور آشنا شود اتفاق خوبی است.

تاجگردون

نماینده مردم گچساران نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: سفرهای استانی دولت که از دولت نهم آغاز شد از این نظر که دولت به مردم نزدیک تر شد اتفاق خوبی بود اما انتقادهای فراوانی هم به این سفرها وارد است.

وی درباره نقاط ضعف سفرهای استانی دولت گذشته گفت: نقطه ضعف اصلی این سفرها این بود که تعداد زیادی پروژه در هر سفر مصوب می شد که متاسفانه به مرحله اجرا نمی رسید و تعهد های دولت در سفرهای استانی محقق نشد.

تاجگردون با بیان این که بنده با حذف کلی سفرهای استانی و ادامه آن به شکل سفرهای استانی دولت قبلی مخالف هستم، گفت: دولت باید متناسب با ضرورت سفر داشته باشد و نباید با انجام سفرهای متعدد از اهداف اصلی خود دور شود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره ضرورت های سفرهای استانی دولت گفت: ضرورت سفرهای استانی دولت می تواند بررسی پروژه های مهم، مسائل خاص و دیدار با مسئولان اجرایی است و دولت می تواند در این چارچوب به سفرهای استانی خود ادامه دهد.

وی همچنین درباره نقاط قوت سفرهای استانی هیات دولت گفت: این موضوع که مسئولان اجرایی از نزدیک مشکلات مردم را مشاهده می کردند و در حاشیه این سفرها با مسئولان استانی دیدارهایس را برگزار می کردند نقطه قوت سفرهای استانی بود.

نماینده مردم گچساران در مجلس همچنین درباره نخستین مقصد سفرهای استانی دولت یازدهم گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان کهگیلویه و بویراحمد و استعدادهای کشاورزی این استان و همچنین مکشلات موجود در حوزه کشاورزی به نظر بنده نخستین مقصد سفرهای استانی دولت یازدهم باید استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.

منبع: خبرآنلاین

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فرشیدعزیزی گفت:

    چه فایده دارد وقتی مسئولین خواسته های اصلی مردم و مواردی که استان را از بن بست درمی آورد را کتمان و استانداران و مدیران کل جهت شایسته نشان دادن خود و عملکردشان فقط اون چند روز رنگی به سر و روی استان میکشند. چهار دوره احمدی نژاد به قول خودش ایران رو شخم زدو نیازی به اومدن دیاست محترم جمهور نیست. نمایندگان دولت که همون مدیران و استاندار محترم هستند حرف بخش خصوصی و مردم رو بشنوند.

پربازديد