تاریخ درج خبر : 1392/08/04
کد خبر : ۱۱۶۹۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار استاندار و مجمع نمایندگان با مدیرعامل بانک سپه کشور

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تلاش و هماهنگی ویژه خود و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی برای رونق اشتغال و سرمایه گذاری در استان خبر داد .

دکتر “موسی خادمی ” گفت : تلاش نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیریت ارشد استان به رونق اشتغال و سرمایه گذاری معطوف شده است.

وی با اشاره به دیدار اخیر استاندار و نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرعامل بانک سپه کشور افزود : در این دیدار آقای تقوی نژاد مدیرعامل بانک سپه کشور بر حمایت کامل این بانک از سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد تاکید داشتند .

30

مدیریت ارشد کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد : در این دیدار مباحث مربوط به کارخانه سیمان مارگون و پتروشیمی دهدشت و برخی طرحهای دیگر مورد بحث و بررسی قرار گرفت که خوشبختانه نتایج سازنده ای به همراه داشت .

خادمی گفت : در این جلسه مشکلات مالی و سرمایه ای کارخانه سیمان مارگون بررسی و مدیرعامل بانک سپه قول داد مبلغ پنج میلیون یورو و 14 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز این کارخانه را براساس قرارداد میان بانک و سرمایه گذار تامین نمایند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور سرمایه گذار کارخانه سیمان مارگون در این جلسه افزود : در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ، بخش تولید کینکر کارخانه تا پایان سال و بخش تولید سیمان و راه اندازی کامل این کارخانه تا پایان شهریور ماه سال آینده عملی خواهد شد .

این مقام مسئول همچنین از حمایت مدیرعامل بانک سپه برای راه اندازی کارخانه پتروشیمی دهدشت خبر داد و خاطرنشان کرد : آقای تقوی نژاد قول دادند حداکثر تلاش را برای این اجرایی شدن آن انجام دهند.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد