تاریخ درج خبر : 1391/12/20
کد خبر : ۱۱۶۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار برای پاسخگویی پیرامون تپه استانداری یاسوج به شبکه دنا می رود

به گفته کارشناس شورای اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، سید حسین صابری استاندار این استان امشب در شبکه استانی دنا در خصوص مسائل مربوط به تپه استانداری و بایدها و نبایدهای آن با مردم سخن می‌گوید.

سیداحسان حسینی بعدازظهر یکشنبه به خبرنگاران گفت: موضوع تپه استانداری یکی از دغدغه‌های مردم و مسئولان در استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص شهر یاسوج است.

وی افزود: سؤالات زیادی در اذهان شهروندان در این زمینه وجود دارد که مردم منتظر شنیدن پاسخ‌های مسئولان هستند و به همین دلیل استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای پاسخگویی به این سوالات به شبکه دنا می آِید.

صابری تصریح کرد: زمان گفت‌وگوی تلویزیونی سید حسین صابری پیرامون پروژه احداث پارک در این تپه، امشب سه شنبه ساعت 20:30 است.

حسینی یادآور شد: علاقه‌مندان به سرگذشت تپه استانداری می‌توانند با سامانه پیام کوتاه استانداری به شماره30006916 سؤالات مطروحه خود را از مسئول ارشد استانی پرسیده و تا آن ‌جا که وقت یاری کند، استاندار به سؤالات آن‌ها در این زمینه پاسخ خواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، در زمان استاندار سابق، تپه استانداری به همراه صدها اصله درخت 50 ساله و ساختمانهای مسکن و شهرسازی و استانداری برای ایجاد پارک تخریب شد اما هم اکنون از این تپه تنها تلی از خاک باقی مانده و پروژه نیز تعطیل شده است.

این پروژه یکی از پروژه های چالش برانگیز در زمان استاندار سابق بود که انتقادات زیادی را در پی داشت. از جمله خبرگزاری مهر در دو گزارش خبری از این اقدام انتقاد کرده بود.

اواخر هفته گذشته خبرگزاری مهر در گزارشی به بررسی مشکلات این پروژه از جمله مشکل جدید آن یعنی زیر سوال رفتن مالکیت اراضی تپه پرداخت.

منبع : مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد