تاریخ درج خبر : 1391/12/23
کد خبر : ۱۱۷۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بیش از 200 هزار قرص غیر مجاز و روانگردان در دهدشت امحا شد

صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی بیش از 200 هزار قرص غیرمجاز در دهدشت امحا شد.

خبرگزاری فارس: بیش از 200 هزار قرص روانگردان در دهدشت امحا شد

سید‌عبدالحسین موسویان با بیان اینکه این قرص‌ها از نوع روانگردان و غیرمجاز بودند، اظهار داشت: ارزش ریالی این قرص‌ها بیش از 4 میلیارد ریال است.

لزوم هماهنگی دستگاه‌ها در مبارزه با توزیع قرص‌های روان‌گردان

مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه افزود: قرص‌های روانگردان در انواع مختلف امروزه به تدریج جوانان را نشانه گرفته که لازم است، دستگاه‌های متولی با ارائه طرح‌های جامع در صدد مقابله با این معضل برآیند.

وی تصریح کرد: قرص‌های روانگردان و تأثیرات منفی و کاملاً مخرب آن از جمله معضلات جدیدی محسوب می‌شوند که در دنیای پیشرفته امروز گریبان‌گیر بسیاری از جوامع از جمله جامعه جوان شده است.

موسویان با اشاره به توزیع مواد مخدر به صورت قرص‌های کوچک صنعتی و شیمیایی افزود: قرص‌های روانگردان برای تخریب مغز استفاده‌کنندگان طراحی شده، به گونه‌‌ای که پس از مدتی قدرت اراده و تصمیم‌گیری به صورت کامل از فرد معتاد گرفته می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه خاطرنشان کرد: سرخوشی اولیه از عوارض مصرف این نوع قرص‌ها است و با از بین رفتن تأثیر این مخدرها، افسردگی شدید و عمیق بروز می‌کند.

برخورد جدی با عاملین توزیع قرص‌های تقلبی و روانگردان

وی با اشاره به عزم جدی شبکه بهداشت کهگیلویه در مبارزه با عاملین توزیع این مواد عنوان کرد: کسانی که با توزیع این مواد سلامتی و امنیت روانی جامعه را به هم می‌ریزند هیچ حاشیه امنی نخواهند داشت و منتظر برخورد جدی و بدون اغماض بازرسان و مأموران شبکه بهداشت و درمان این شهرستان باشند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد