تاریخ درج خبر : 1392/08/05
کد خبر : ۱۱۷۷۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

چنگیز برهانی اولین شهردار سرفاریاب شد

سایت استان: اولین شهردار شهر سرفاریاب استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب و معرفی شد.

در مراسمی که با حضور مسئولان استانی ، محلی و نماینده مردم شهرستانهای “کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ” برگزار شد ” چنگیز برهانی” به عنوان اولین شهرسرفاریاب معرفی شد.

بخشدار سرفاریاب در این مراسم ضمن خیر مقدم وتبریک عید غدیر گفت:بخش سرفاریاب دارای 11 هزار نفر جمعیت ودارای 77 روستا می باشد

“مرضی دانایی نیکو ” افزود : با پیوستن بخش سرفاریاب به شهرستان چرام شاهد رشد این بخش در عرصه های مختلف بوده ایم.

وی با تقدیر از شورای شهر سرفاریاب به خاطر همکاری در تمامی برنامه هاوهمچنین انتخاب فردی باتجربه برای شهرداری این شهر انتخاب آقای چنگیز برهانی را به عنوان اولین شهردار تبریک گفت .

همچنین نماینده مردم شهرستانهای “کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ” در مجلس نهم شورای اسلامی انتخاب “چنگیز برهانی” را به عنوان اولین شهردار به مردم بخش سرفاریاب تبریک گفت .

سید “علی محمد بزرگواری ” از معاونت محترم عمرانی استانداری خواست تا به بخش سرفاریاب که از لحاظ عمرانی در محرومیت به سر می برد ودارای روستاهای زیادی در حوضه پشته زیلای است توجه ویژه ای نماید.

معاونت عمرانی استانداری در این مراسم گفت: امروزه به برکت نظام مقدس جمهری اسلامی شاهد کارهای عمرانی خوبی هستیم که استان ما بی بهره از این برکات نیست.

پژمان نیک اقبال با بیان اینکه شاید استان ما از نظر عمرانی از دیگر استانها عقب تر باشد ولی از نظر پتانسیل های طبیعی و داشتن نخبه ها جزء استانهای ممتاز کشور می باشد خاطر نشان کرد: بخش سرفاریاب از نظر عمرانی نیاز به کمک ومساعدت مسؤلین دارد تا مردم خوب آن در آسایش به زندگی خود ادامه دهند.

شهردار سرفاریاب در این مراسم با تقدیر از حسن اعتماد شورای شهر به وی و سپردن این مسئولیت به او به تشریح برنامه های خود پرداخت .

“چنگیز برهانی ” ایجاد پارک ساحلی در تنگه امامزاده حمزه ،ایجاد وساخت پارکینگ خودرودر جوار مرقد امامزاده حمزه وایجاد منطقه گردشگری در محوطه زیبای آلندره سرفاریاب را مهمترین برنامه های خود اعلام کرد و افزود : که با احداث چنین مناطقی زمینه اشتغال برای چندین نفر فراهم وزمینه درآمدزایی خوبی برای شهرداری خواهد بود.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مردانی گفت:

  به فکر نماز جماعت باش شهدار عزیزو دلسوز از بابت خطهای تلفن تقدی وتشکر می کنم

 • م گفت:

  تابلوی پایگاه داوطلبی سرفاریاب بی نصیب ازیارنشد
  پس ازچندماه پایین کشیده شدن تابلوی داوطلبی هلال احمر

 • خودم گفت:

  اولین حرکت شهردارسرفاریاب پایین آوردن تابلوی سبزرنگ ورزش وجوانان سرفاریاب که علیرغم انتظارات مردم درجهت افزایش تابلوها به پایین کشیده شد

 • علی گفت:

  تبریگ به سرفاریاب و جناب برهانی

 • افشین پرویزی گفت:

  بسیار خبر مسرت بخشی بود.به مردم سرفاریاب تبریک میگویم و امیدوارم شهردار توانا وکاربلدشان،جناب آقای چنگیز برهانی،قدمهای بزرگی در جهت پیشرفت و آبادانی این خطه از خاک پاکم،چرام همیشه بهارم،بردارد…

 • سید عظیم تقوی از چرام گفت:

  باید به شورای شهر و مردم سرفاریاب تبریک گفت چرا که از تجربیات بالای آقای برهانی میتوانند به نحو مطلوب استفاده کنند گزینه ای بهتر از برهانی که سابقه بسیار بالایی در امر شهرسازی دارد خیلی می تواند به سرفاریاب کمک کند باید مردم همکاری کنند .

پربازديد