تاریخ درج خبر : 1392/08/05
کد خبر : ۱۱۸۰۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار اعضای ستاد محسن رضایی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: رئیس و اعضای دفتر ارتباطات مردمی دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که اعضای دفتر ارتباطات مردمی دکترمحسن رضایی حضور داشتند، استاندارکهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه همه در دولت تدبیر و امید جا دارند، اظهارکرد: دولت یازدهم حالت جاذبه دارد نه دافعه و تمام جریانات سیاسی، گروه‌ها و سلایق مختلف وفادار به نظام در این دولت جای می‌گیرند.

r2
دکتر موسی خادمی با بیان اینکه مشارکت همه گروه‌ها در توسعه منطقه کهگیلویه و بویراحمد را می‌پسندم، گفت: شریک شدن جریانات سیاسی و اجتماعی با دولت در ترقی و پیشرفت استان فقط در تقسیم‌بندی مسئولیت‌ها نیست، بنابراین با هر گروه یا جریانی که در هر مکانی بتوانند به آبادانی و پیشرفت استان و کشور کمک کند، همراه خواهم شد.
خادمی از تشکیل اتاق فکری از افراد توانمند، متخصص، صاحب نظر از سلایق مختلف سیاسی خبرداد و تصریح کرد: دولت تدبیر و امید متعلق به همه جریانات و گروه‌ها است و این دولت مشورت‌ تمام نگرش‌های مختلف را می پذیرید و به همه خدمت ارائه می‌دهد.
وی ادامه داد: شیوه درست مدیریت و حکومت‌داری اینگونه است و کسانی که در گذشته غیر از این انجام دادند، اشتباه کرده اند.
استاندارکهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه دولت متعلق به همه مردم است، یادآورشد: افراد یا مجموعه‌ای که بیان می‌کنند؛ مدیریت برای ما و خدمت و امتیازات برای جناح ما، به هیچ وجه در بدنه دولت قرار نمی گیرد.
موسی خادمی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد دارای جایگاه حقوقی و رسمی هستند و آنها در حال حاضر نمایندگان ۷۰۰ هزار نفر جمعیت می باشند که بدون شک با آنها مشورت خواهم کرد.
وی افزود: به تمامی افراد در دولت پست داده نمی شود، چرا که دولت کوچک و مسئولیت‌ها محدود است ولی دست همه افراد را برای پیشرفت استان کهگیلویه و بویراحمد می‌فشارم.
نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: خیلی‌ها بعد از پیروزی جریان مخالفشان مدعی می شوند که با جناح پیروز بودند، ولی خوشحالم که شماها هنوز وفاداری‌تان را به جریان مورد علاقه‌تان اعلام می‌دارید.

در این نشست تعدادی از حاضرین مطالب و دیدگاه‌های خود را بیان کردند.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد