تاریخ درج خبر : 1391/12/25
کد خبر : ۱۱۸۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اقدام ابتکاری در پیش دبستانی “ذهن های فعال” دهدشت

سایت استان: به مناسبت نوروز و آغاز سال نو و جهت آشنایی کودکان و نوآموزان با سفره هفت سین، برای اولین بار در دهدشت و در یک مرکز پیش دبستانی، جشن سبزه و چیدمان سفره هفت سین برگزار شد.
15
به گزارش خبرنگار سایت استان، در این جشن که ظهر روز پنج شنبه در پیش دبستانی “ذهن های فعال” دهدشت برگزار شد، مربیان این مرکز با چیدن سفره هفت سین و تشریح آن برای نوآموزان و اولیا، آنان را با فلسفه نوروز و آئین های سال نو در فرهنگ ایرانی آشنا کردند.
خانم آذر دستلاف مدیر پیش دبستانی “ذهن های فعال” به خبرنگار سایت استان گفت: همیشه این سوال در ذهن بچه ها وجود دارد که چرا نوروز را در ایران جشن میگیرند و چرا در این ایام همه شاد هستند و همه جا حرف از شادی و نشاط و بازی است. در این موقعیت تصمیم بر آن گرفتیم با تدارک جشن سبزه و چیدمان سفره هفت سین تا حدودی و با زبان بچه هاو در قالب شعر و دیگر برنامه های شاد و مفرح این موضوعات را به آنها یاد داده و سوالات بیشمار آنها را پاسخ دهیم.
وی می گوید: در این راستا و برای این جشن از اولیا نوآموزان نیزبرای شرکت در این آئین دعوت شد.در این جشن 70 نفر از نوآموزان و چند نفر از اولیا حضور داشتند.
گفتنی است مرکز پیش دبستانی “ذهن های فعال” از سال 1388 فعالیت خود را در شهردهدشت آغاز کرده است و طی این مدت توانسته با تکنیک های ابتکاری و جالب در زمینه آموزش کوکان، موفقیت هایی نیز بدست آورد.

 

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد