تاریخ درج خبر : 1391/05/02
کد خبر : ۱۱۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بخشدار سابق دهدشت، فرماندار ممسنی شد

سایت استان: معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس در آیین معارفه فرماندار جدید ممسنی از مسئولان شهرستان ممسنی خواست با فرمانداری تعامل داشته باشند و هدف‌ها و برنامه‌های کاملی برای پیشرفت و توسعه این شهرستان تهیه و تدوین کنند.

به گزارش راک نیوز،فرماندار جدید ممسنی نیز در این مراسم گفت: این شهرستان از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوانی برخوردار است که از عمده‌ترین آنها، نیروی انسانی دانش‌آموخته و توانمند است و می‌توان از این نیروها برای پیشرفت و توسعه این شهرستان بهره گرفت.

سید جواد هاشمی اضافه کرد: امیدواریم با تعامل سازنده و با همکاری و هماهنگی فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی این منطقه به اوج شایستگی دست یابد.

وی بیان کرد: از مسئولان این شهرستان انتظار داریم که به نحوی شایسته حافظ بیت‌المال باشند و از این منابع به صورت صحیح استفاده کنند و بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) را که شاکله اصلی مدیریت است سرلوحه امور خود قرار دهند و با پرهیز از قوم‌گرایی و قبیله‌گرایی، موجب پیشرفت این منطقه شوند.

در این آیین سید جواد هاشمی که پیش از این فرماندار شهرستان پاسارگاد و بخشدار مرکزی شهرستان کهگیلویه بود به عنوان فرماندار جدید ممسنی معرفی شد.
سایت استان این انتصاب را به سید جواد هاشمی ومردم شهرستان ممسنی تبریک میگویید وبرای ایشان آرزوی سلامتی وموفقیت دارد.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • عشق گفت:

    کار سرهنگ تژده راسر لوحه خود قرار بدید

  • قناری گفت:

    آقای هاشمی در نورآباد کار کنید و دغدغه ها و مشکلات مردم را حل کنید تا به نیکی از شما یاد شود که در این دنیا هیچ نمی ماند جزء نام نیک

پربازديد