تاریخ درج خبر : 1391/12/26
کد خبر : ۱۱۸۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

توزیع هزار جلد کتاب و لوح فشرده میان مسافران نوروزی گچساران

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران از توزیع یک هزار جلد کتاب و لوح فشرده در ایام نوروز میان مسافران در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: توزیع هزار جلد کتاب و لوح فشرده میان مسافران نوروزی گچساران

سیدزمان علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری مختلفی در راستای افزایش سطح فرهنگ عمومی در میان مردم است.

وی توجه به بحث فرهنگ و تلاش برای افزایش سطح کیفی آن را ضروری دانست و بیان کرد: بی‌توجهی به مسائل فرهنگی سبب ایجاد ناهنجاری‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به تهاجم فرهنگی دشمنان علیه ایران اشاره کرد و افزود: با توجه ویژه به مقوله فرهنگ و محور قرار دادن آن می‌توان به خوبی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان مقاومت کرد.

علی‌پور تأکید کرد: دستگاه‌های فرهنگی در راستای کمک به ارتقای فرهنگ عمومی در جامعه نقش و تأثیر به سزایی دارند و می‌توانند با ایجاد فضایی فرهنگی، اهداف و برنامه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند.

وی تصریح کرد: در همین راستا و در ایام نوروز یک هزار جلد کتاب و لوح فشرده در قالب بسته‌های فرهنگی با هدف آشنایی مسافران نوروزی با مسائل فرهنگی توزیع می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران آشنایی مردم با محصولات فرهنگی را بسیار ضروری دانست و افزود: به دنبال این هستیم که در ایام نوروز برای مسافران و میهمانانی که به این شهرستان می‌آیند برنامه‌های فرهنگی و هنری مناسبی برگزار کنیم.

علی‌پور ادامه داد: برگزاری جشن شادی و برنامه‌های متنوعی شامل موسیقی و تئاتر خیابانی از جمله برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران در ایام نوروز برای مردم و مسافران خواهند بود.

وی از برپایی نمایشگاه‌های کتاب در ورودی شهر و پارک‌ها خبر داد و اضافه کرد: در ایام نوروز پوستر و کتابچه‌هایی در زمینه مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری گچساران در میان مسافران توزیع خواهد شد.

مبع :خبرگزاری فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد