تاریخ درج خبر : 1392/08/07
کد خبر : ۱۱۹۴۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سارق صندوق امامزاده حمزه بازداشت و همان روز آزاد شد!

سایت استان: خشنواطاقت

شنبه شب حوالی ساعت ۲۳صندوق نذورات امامزاده حمزه (ع)در سرفاریاب توسط سارق حرفه ای باز شد ومقدار زیادی پول از این صندوق برداشته شد.

images

 

به گفته خادم امامزاده سارق با یک دستگاه پژو۴۰۵در کنار صندوق سر جاده روبروی حرم به مدت طولانی پارک کرده بود که ایشان را به شک انداخته در همین حین خادم متوجه شده که یک نفر در محوطه در حال سرک کشیدن است خادم مخفیانه فرد مورد نظر را تحت نظر داشته تا اینکه سارق به طرف ضریح رفته وبا ابزار وسایلی که به همراه داشته مشغول باز کردن ضریح می شود که خادم با نیروی انتظامی تماس می گیرد وگزارش سرقت را داده در اسرع وقت نیروی انتظامی در محل وقوع جرم حاضر شده وسارق را درحین ارتکاب جرم به همراه وسایلی از جمله دسته کلید ۱۵۰تایی وآچار ودیگر وسایل جهت باز کردن قفل دستگیر نموده اند.

گفتنی است که سارق آقای (و— پ) بوده که خود اعتراف نموده که چند شب پیش به همراه چند نفر ازدوستان به بهانه زیارت وتفریح وارد حرم امامزاده شده وبه طور کامل جوانب کار را سنجیده ومحل را به طور دقیق شناسایی کرده با توجه به اینکه فرد سارق خود کلید ساز بوده دوستانش را دور زده وبه تنهایی به سرقت آماده سارق دستگیرشده تحویل مقامات قضایی داده شد.

امامزاده حمزه (ع)در فاصله ۵کیلومتری مرکز بخش سرفاریاب از توابع شهرستان چرام واقع شده است که دارای چشم اندازهای طبیعی فراوانی می باشد که سالیانه زائران وگردشگران زیادی از تمام نقاط کشور از این امامزاده دیدن می کنند به گفته آقای سید مظفر پوربهشت رئیس هیئت امنای امامزاده حمزه (ع)در تاریخ ۱۸/۱۰/۸۸ جهت بازسازی وساخت گنبد جدید تخریب شده که ساخت آن تا مرحله برپایی اسکلت پیش رفته واکنون فضای بازبدون حصار و دیواراست برای تکمیل آن نیاز به توجه مسؤلین وخیرین دارد تا هرچه زودتر حرم امامزاده حمزه بازسازی ومرمت شود.

سارق آزاد شد!

خبرآزادشدن سارق امامزاده حمزه دربین شیفتگان این حضرت درحین بهت وناراحتی زیادزبان به زبان می چرخد. ما که صحت چنین عمل خلاف قانون و……..باورنداشتیم طی تماس تلفنی که باآقای پوربهشت رئیس هیئت امنای امامزاده حمزه داشتیم مطلع شدیم که خبرصحت دارد وسارق درروزدستگیری آزادشده است.

آقای پوربهشت به خبرنگارسرفاریاب نیوزگفت: ماهنوزازعلت آزادی سارق خبرنداریم ونمیدانیم به چه علت درحالی که جرم معرض بوداقدام به آزادی ایشان کرده اند.

وی افزودنمایندۀحقوقی ادارۀاوقاف وامورخیریه پیگیر قضیه می باشد. رئیس هئیت امنای امامزاده گفت:دستبردبه صندوق امامزاده (ع)راخیلی کم رنگ جلوه داده اندوسارق راباضمانت جوازکسب آزادکرده اند. خبرآزادی این سارق دربین مردم تبعات منفی دارد وتصویربدی از اجرای قانون درذهن مردم ایجادکرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد