تاریخ درج خبر : 1392/08/07
کد خبر : ۱۱۹۴۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

شروع امیدوار کننده شهردار دهدشت

سایت استان: سومین جلسه تخصصی با حضور کمیسیون های عمران شورای شهر و اساتید دانشگاه در رشته های معماری،عمران وشهرسازی، معتمدین شهر دهدشت واصحاب رسانه درجلسه ای که موضوع آن تعیین وضعیت پارک مرکزی شهر بود، درمحل شهرداری دهدشت برگزار گردید.

DSC06600
گفتنی است نتیجه بررسی ها به نشست بعدی موکول گردیده است.
باید این اقدام امیدوار کننده دکتر تخشا را در همین ابتدای شروع به کار به فال نیک گرفت.
استفاده از پتانسیل ها و طرفیتهای فکری و نخبگان، حلقه فراموش شده مدیریت در سالهای گذشته بود که شهردار دهدشت به درستی به این موضوع پی برد. به طور حتم مشورت و خرد جمعی و استفاده از تفکرات مختلف نتایج مثبتی را در حوزه مدیریت و خدمات شهری در پی خواهد داشت.
در این راه، بازتاب خدمات انجام شده می تواند نگاه مردم را به شهرداری ها عوض کند.
سایت استان آمادگی دارد در این راه با شهردار دهدشت و دیگر شهرداران استان همراهی و همکاری کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محسن گفت:

    ازشهردارمحترم جناب آقای تخشاخواهشمندیم وضعیت زمینهای تصرف شده توسطشهرداری که به منظوراجرای کمربندی سوم انجام گرفته را هرچه سریعترمشخص کنند براساس قانون شهرداری بایدمعوض یابهای زمین های مذکورراپرداخت نمایدکه باوجودگذشت چندین سال هنوز هیچ اقدامی دراین زمینه انجام نگرفته است

  • فرشید عزیزی گفت:

    ما از شهردار دهدشت میخواهیم در شروع از تغییر کاربری اراضی واقع در انتهای کوی آزادگان و ابتدای کوی جانبازان که دارای کاربری های ورزشی فرهنگی آموزشی و پارکینگ است که افرادی که با علم . اطلاع کامل از کاربری اراضی مذکور آن را با قیمت پایین خریدند و حال قصد دارند با تغییر کاربری آن سود به جیب بزنند جلوگیری کند. متاسفانه شورا . شهردار فبلی با دریافت چند قطعه از آن موافقیت اولیه با تغییر کاربری را صادر کردند. این تغییر باعث میشود تا توزیع عادلانه خدمات در سطح شهر در آینده با مشکل روبرو شود. میتوان در آن اراضی امکانات ورزشی همچون استخر احداث نمود. لذا اذ همه مسولین حتی استاندار و نیروهای امنیتی و حراستی و حتی رسانه ها با رسانه ای کردن موضوع میخواهم از این کار جلوگیری کنند چون ما در برابر آینده مان مسولیم. یاریگر زندگی سالم شهرنشینی در شهرمان برای فردای بهتر باشیم.

پربازديد